Bütçeme Uygun Bilgisayar Önerir Misiniz?

ENPALH

Yeni üye
8 Ara 2018
2
0
İstanbul
Merhaba 25k 26k bir bütçem var hazır sistem arıyorum içinde Ekran karı olarak 4060 olursa mükemmel olur 4060 ekran kartını sıkıştırmayacak bir işlemcide arıyorum tabi bunlara 2x8: 16GB olabilir 2x16: 32GB ram de olabilir fark etmez varsa önerileriniz veya kesin bu sistemi al dediğiniz HAZIR SİSTEMLER.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gauloran

Global Moderatör
7 Tem 2013
8,127
619
DH-SPARROW/AMD Ryzen 5 5600/ASUS GeForce RTX 4060 DUAL WHITE OC 8GB/16GB DDR4/500GB NVME M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC

CodeMate

Yeni üye
5 Haz 2023
31
9
Türkiye
Merhaba 25k 26k bir bütçem var hazır sistem arıyorum içinde Ekran karı olarak 4060 olursa mükemmel olur 4060 ekran kartını sıkıştırmayacak bir işlemcide arıyorum tabi bunlara 2x8: 16GB olabilir 2x16: 32GB ram de olabilir fark etmez varsa önerileriniz veya kesin bu sistemi al dediğiniz HAZIR SİSTEMLER.
iyi bir ssd takarsanız yeterli olur efendim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.