Bux.To ile Clicklerinizi $ a Çevirin

ismail282

Yeni üye
16 Eyl 2007
14
0
BUX TO . . .
Henüz Bux.To'ya Üye Olmadın mı ?
Merak etme çook şey kaçırmış sayılmazsın . Zararın neresinden dönersek kardır.
Bux.To Bir Reklamlardan Para Kazanma Aracıdır.
Aman hepte öle olur. Kim kazanmışki bende kazanayım. demeyin
Bux.to emeğinizin karşılığını gerçekten veriyor. Ben ilk Ödemem olan 30$'ı aldım bile.(1 ay)
Ha bu daha çook olacak mı inşallah olacak . . .
Nasıl mı ?
Öncelikle Bux.To dan azandığınız paraları aktaracağınız bir paypal hesabınız olmalı.
PayPal Gerçekten e-ticaret hayatınızda size çook yardımcı olacağı için şimdi bir tane
açmanızın tam zamanı. PAyPal'a kredi kartı bilginizi vermek zorunda değilsiniz. Eğer
bux.to aranızı nakit olarak almak istiyorsanız o zaman verirsiniz. Eğer burada kazandığınız
parayı internette harcayacaksanız kredi kartı bilgisine gerek yok.
Paypal'a nasıl üye olunur ?
Bunu ben anlatmayacağım çünkü değerli ardeşlerimizden biri bunu sizler için anlatmış.
http://www.genelblog.com/paypal-uyelik-anlatimi/
Bux.To'ya nasıl üye olunur ?
Bunu ben sizler için anlatacağım . . .
http://bux.to/?r=ismail282 (Giriyorsunuz)
Şimdi diyeceksinizki bu ne biçim link referanslı link sen bizim üstümüzden bir şeyler mi kazancaksın ?
Aslında bunu en son anlatmak istiyorum ama madem sordunuz anlatayım.
bux.to'nun ünlü olmasının sebebi bu. ne mi ?
anlatayım bux to bux.to ya yaptığınız her üyenin kazandığı paranın %100 ' nü sizede veriyor.
Burada Zararınız Var mı?
Tabiki hayır. Çünkü eğer referansız üye olursanız bundan ne benim karım ne de sizin karınız olur.Tek karı bux.to yapar
çünkü bux.to referansız üyeleri para karşılığı başkalarını satıyor nasıl mı?
ben şimdi bux.to ya alt üyem olsun diye o kadar uğraşıyorum fakat eğer 16 dolar bayılırsam bana 10 tane
referansız üye olan adamı alt üye olarak atayacak ve bende bunların tıkladığı paranın %100'ünü kazanacağım.
ha olurda bunlar tıklamayı keserlerse o zaman 16 dolar gider yok tıklarlarsa deymeyin keydfme neden mi ?
yaklaşık günde 17 reklam tıklamanızı istiyor bux.to(5 dk alıyor)
ben 17 kere tıklarsam = 17*0.01$=0.17$
benim on alt üyem 10 kere tıklarsa = 10*0.17 = 1.7$
Toplam GÜnlük kazanç = 0.17$+1.7$ = 1.87$
10 Günlük kazanç = 18.7$
30 Günlük kazanç = 18.7$*3= 56.1$ (16 Dolarım Çoktan Kurtuldu Kara Geçtim Bile)
Fakat burada bux.to benden 16$ kazandı eğer siz benim alt üyem olsaydı bu 16$ ben kazancaktım bux.to değil
Bunu için sizden ricam benim referans linkimi kullanmanız.
Ha nerede kalmıştık linke tıkladınız . . .
http://bux.to/?r=ismail282
Sonra sol üst köşedeki register'a tıklayın ve üye olun. . .
daha sonra email doğruladıktan sonra bux.to ya giriş yapın ve surf ads tılayıp reklamlara tıklayın.
Son olarakda benim gibi forumlara gidip bux.to tanıtım referans linkinizi verin . . .

HASAN_45

Katılımcı Üye
6 Ocak 2009
743
0
cyprus
30 dolar aldım demişin ya kardeş ispat etsene, banka dekontu vs. göster bize inanalım, ispat olmadan kimse senin refer linkine tıklamaz

XercaN

Yeni üye
29 Ocak 2007
40
0
!sm!r
ßaßa ismail282 DoqRu SöyLüyor.
Madem ReferanS Linkine TıkLmakTan ÇekiniYorSunuz O Zaman ReferansSız KendiniZ Üye oLun.
ßu Eqerki Bux to Sitesinin Bunu Yaptıqına İnanmıyorSanız,Daha Çok ßiLdiqimiz qooqLe ADS Sayfasından aynı ŞekiLde Üye oLup Kazanç SaqLayaßiLirsiNiz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.