Büyük ermenistan saldırısı #turkhackteam

eray853

Yeni üye
24 Mar 2015
28
0
Ellerinize sağlık ta sitelerin açıldığı söylendi doğru mudur bir de türkiyeye saldırı falan var diyorlar

Flamess

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
468
0
Muğla
Merhaba THT Ailesi.Bugün Tüm TURKHACKTEAM olarak ermenistana sözde soykırıma tepki göstermek amacıyla , Telefon,Enerji,E devlet,devlet,Genel kurmay başkanlığı, Gibi birçok siteyi hedef alan bir saldırı yaptık . Bütün saldırılarımızda başarılı olduk videolar hazırlanıyor . SS alabildiklerimiz burada . Herkeze Teşekkürler.
(BASINDA YER BULDUKÇA EKLENECEKTİR.)

ÜST DÜZEY YÖNETİM.

1-
2-
3-
4-

THT ailesi olarak iyi iş çıkarttık :)

SlavaHack

Üye
23 Nis 2015
54
0
PIC16C57
DahaYeniyim Fakat Benimde Küçük Desteğim Oldu Katılan Herkese Bende En İçtenlikle Teşekkürler Demek İstiyorum İyi ki Varsın THT :) <3

quardio4

Üye
1 Eyl 2014
75
0
ellerimize sağlık başarılı operasyon oldu birçok kişi için iyi bir deneyimdi buna bende dahil olmak üzere

xGaMe

Katılımcı Üye
1 Tem 2013
274
0
PC
katılamadım üzgünüm :( bir dahaki saldırılara ellerinize sağlık arkadaşlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.