Bypass denerken kendi kuyuma düşmem

lwdss

Yeni üye
28 May 2023
3
1
İsmi bende kalsın rastgele dorklarda gezerken büyük bir özel üniversite ile karşılaştım ulan dedim deneyim ne olcak ki. Bypass attım ekranda ufacık bir :) yazısı gördüm an laptopu kırma isteği geçmedi değil içimden :D şimdi sizce ne olabilir benim düşüncem trollüğüne koymuşlardır hackelemeye çalışanlarla dalga geçmek için

QuatrexDefacer

Anka Team Junior
15 Eki 2022
606
383
Baku
İsmi bende kalsın rastgele dorklarda gezerken büyük bir özel üniversite ile karşılaştım ulan dedim deneyim ne olcak ki. Bypass attım ekranda ufacık bir :) yazısı gördüm an laptopu kırma isteği geçmedi değil içimden :D şimdi sizce ne olabilir benim düşüncem trollüğüne koymuşlardır hackelemeye çalışanlarla dalga geçmek için
guzel siteyse evet olabilr :ROFLMAO:

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,312
4,765
Türk sitesi mi yabancı site mi 😬😬
Yabancı ise çok uğraşmazlar gibi.

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,507
860
birşey etmediysen şikayet vs olmaz.
ama giriş ekranına ben buradayım diye pankart açtıysan bilemem

Bende bir üniversitenin sınav yönetim sistemine girmiştim, ileri dönem sınav soruları vardı hepimizin içinden geçeceği üzere bende satsam mı diye düşünmedim değil :D

Rochelle

Üye
3 Ara 2022
212
81
Nijerya
Benzer bir Olay başıma Gelmişti Bypass deniyordum bir hindistan sitesine başarılıda olmuştum ama 2-3 kes hesaptan çık gir yaptım adamlar farketmiş olucakki giriş yapmayı denediğim anda Ekranda Sen bir Aptalsın Yazdı ingizilce Anlık Altıma bırakıyordum Direk kapattım siteyi modemin fişlerini çıkardım yarım saat boşta bıraktım geri taktım :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.