byZehirX abimle röportaj // hammaçi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,441
2,054
35
Osmaniye 80
saygisiz

o nedir.

abi kardes.
yada bir aile icinde kac gun gecerli kusluk.

ben hatirlamadim.
ve oyle biseyde olmadi.

siz bir kacsite yada bisey yapinda.

gelelim konunuza.

tesekkur edelim.

bugun turkiyenin ses getiren vede en buyuk web sitesi.

hack sitesi cati altindayiz.

burasi

turkhackteam.

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
saygisiz

o nedir.

abi kardes.
yada bir aile icinde kac gun gecerli kusluk.

ben hatirlamadim.
ve oyle biseyde olmadi.

siz bir kacsite yada bisey yapinda.

gelelim konunuza.

tesekkur edelim.

bugun turkiyenin ses getiren vede en buyuk web sitesi.

hack sitesi cati altindayiz.

burasi

turkhackteam.

eyvallah üstad :)

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
Yonetimin kararlarina saygi duymak tum uyelerin vazifesidir. Bilmedikleriniz var :) o yuzden gereksiz yorum yapmayiniz..

Gereksiz postlar temizlenip konu acilacak

0x762

Emektar
4 Nis 2016
38,362
50
2012 de katilmis
3.792 mesaj
454 Konular
Teşekkür etmis 613
Teşekkür almis 1066

ve ustelik benim konumda yarim saat once guzelce yorumlayan ve insanlari ustune guzelce saygili seviyeli cvepa vererek karsiligida birsye ogrnmesini gostererek olan bir insan
ve arti 2012 den beri bu forumda duran bir ustadin simdiye kadar hatasi saygsizligi olmayip ustu cizlememis simdi mi cizildi hak olsa haksiz olsa olmamasi gerekirdi emek vermis biri olarak karsiligi alinmaliydi saygida kusur edilmis haki yenmemeli belki benimde ustumu cizersiniz ama eywallah etmem dogruya dogru gordugumu soyler hisetigimi gosteririm.

Bahsetmiş olduğunuz üyenin 4 cezası ve sayısız uyarısı bulunuyor.Kendine gelmesi için 24 saat süreyle forumdan uzaklaştırıldı.

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
Konuda gereksiz postlar silindi konu tekrar aciyorum fakat gereksiz sorgulama konusulursa konuyu direk silerim arkadaslar kusura bakmasin kimse...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.