C# başka sitelerden nasıl veri çekebilirim?

24 Mar 2022
63
23
Selam aleykum basqa bir siteden video verisini cekmek istiyom yazi yok video video olmuyor htmlpack baska siteden video nasil cekilir biri acaba yardim ede bilirmi?
kodu lazimdir video cekmek verisi ayri kodu varmis 2 hafta urasiyorum olmuyor
try
{
string IGN = username.Text;
var url = new Uri("https://sitenin ismi/?q="+IGN); // Textboxa yazılan username'i alarak url oluşturdum
var client = new WebClient();
var html = client.DownloadString(url);
HtmlAgilityPack.HtmlDocument doc = new HtmlAgilityPack.HtmlDocument();
doc.LoadHtml(html);
var veri = doc.DocumentNode.SelectNodes("/html/body/div/div/ul/li/div/div[2]/table/tbody/tr[2]/td[2]/input")[0]; // siteden istedigim verinin kopyaladıgım xpath'ini buraya yapıştırdım
if (veri != null)
{
uuid.Text = veri.InnerHtml;
testlbl.Content = veri.InnerHtml;
MessageBox.Show(veri.InnerHtml);
}
}
catch
{
MessageBox.Show("Hata");
}
bu kodu yaziyorum video cekmiyor yazi cekiyor video cekmiyor bana biri yardim etsin
sonrasi boyle yapdim
private void buttonCek_Click(object sender, EventArgs e)
{
var url = new Uri("https://sitenin ismi//"); // url oluştruduk
var client = new WebClient(); // siteye erişim için client tanımladık
var html = client.DownloadString(url); //sitenin html lini indirdik
HtmlAgilityPack.HtmlDocument doc = new HtmlAgilityPack.HtmlDocument(); //burada HtmlAgilityPack Kütüphanesini kullandık
doc.LoadHtml(html); // indirdiğimiz sitenin html lini oluşturduğumuz dokumana dolduruyoruz
var veri = doc.DocumentNode.SelectNodes("/html/body/div[1]/div[5]/div[4]/div/div/div[1]/div/div[2]/div/div[1]/div/text()")[0]; // siteden aldığımız xpath i buraya yazıp kaynak kısmını seçiyoruz
if (veri != null)
{
label1.Text = "Dolar:" + veri.InnerHtml;
}

}
sonra boyle yapdim
private void buttonCek_Click(object sender, EventArgs e)
{
var url = new Uri("https://sitenin ismi//"); // url oluştruduk
var client = new WebClient(); // siteye erişim için client tanımladık
var html = client.DownloadString(url); //sitenin html lini indirdik
HtmlAgilityPack.HtmlDocument doc = new HtmlAgilityPack.HtmlDocument(); //burada HtmlAgilityPack Kütüphanesini kullandık
doc.LoadHtml(html); // indirdiğimiz sitenin html lini oluşturduğumuz dokumana dolduruyoruz
var veri = doc.DocumentNode.SelectNodes("/html/body/div[1]/div[5]/div[4]/div/div/div[1]/div/div[2]/div/div[1]/div/text()")[0]; // siteden aldığımız xpath i buraya yazıp kaynak kısmını seçiyoruz
if (veri != null)
{
label1.Text = "video:" + veri.InnerHtml;
}

}
video ceke bilmiyom bildiyim kadar video cekmek icin baska komut gerekiyor biri yardim ede bilirse

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.