Çözüldü c# Bot yazmak hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mert215

Yeni üye
28 Tem 2008
49
0
zıçtığımın link tl sine bot yazdım zıçtığımın youtubesine bot yazdım zıçtığımın iş yerinde istediler php öğrenip bot yazdım sor bakalım şu son 4 senem botla geçti

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
zıçtığımın link tl sine bot yazdım zıçtığımın youtubesine bot yazdım zıçtığımın iş yerinde istediler php öğrenip bot yazdım sor bakalım şu son 4 senem botla geçti

.... Lütfen tuvaleti kullanalım, web sitelerini değil..

Yani ne taharet musluğu bulursun web sitelerinde, ne de tuvalet kağıdı, ondan diyorum. Sakin...

mert215

Yeni üye
28 Tem 2008
49
0

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Arkadaşla konuştuk harbiden ne taharet musluğu var ne tuvalet kağıdı.
Kod bilgisi zayıfmış baya.

https://safaorhan.wordpress.com/2012/08/16/c-web-robotu/

c#a giriş yap sonra attığım linki incele id leri idlerin çocuklarını.

Azıcık okudum.

Webbrowser component'ı ile yapma üstad. Javascript engine'ı berbattır, jQuery gibi bir kütüphane içeren hiç bir sitede adam gibi çalışmaz. SHDocvW.dll sana internet explorer'ı kullanma yeteneği verir, mshtml.dll de html'i çok rahat manipule etmeni sağlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.