C/C++ uzmanlarının desteğine ihtiyacım var.

ProGroups

Üye
5 Tem 2014
195
0
Öncelikle iyi forumlar dilerim. Tercihlerimi bu yıl yaptım ve çok yüksek ihtimal ile bilgisayar bilimlerinde okuyacağım. Okulumun ne zaman başlayacağı pandemi sebebi ile belli değil ama ben bu uzun ve boş süreci yazılım öğrenerek geçirmek istiyorum. Bana 0'dan kendimi geliştirebileceğim C/C++ kitap veya online eğitim merkezi önerebilirseniz çok mutlu olurum .

SiyahYunus

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
560
2
Öncelikle iyi forumlar dilerim. Tercihlerimi bu yıl yaptım ve çok yüksek ihtimal ile bilgisayar bilimlerinde okuyacağım. Okulumun ne zaman başlayacağı pandemi sebebi ile belli değil ama ben bu uzun ve boş süreci yazılım öğrenerek geçirmek istiyorum. Bana 0'dan kendimi geliştirebileceğim C/C++ kitap veya online eğitim merkezi önerebilirseniz çok mutlu olurum .

Dostum herşeyden önce milyon tane ders var youtube de hem c hem c++ hangisini istersen. udemy var btk var isteyene kaynak çok. ücretsiz kitaplar var pdf ler var. bu kadar basit aslında tek yapman gereken googleye girip araman. iyi forumlar dilerim.

ProGroups

Üye
5 Tem 2014
195
0
Evet sorunum bu çok fazla kaynak var hangisinin daha kaliteli eğitim verdiğini anlayacak kadar iyi durumda değilim ondan dolayı desteğinize ihtyiacım var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.