C# Dersleri 0'dan.

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
Windows 7 Ultimate 32-bit Intel Pentium 4 CPU 3.06 GHz 1 GB RAM NVIDIA GeForce 6200 LE
Kaldırır mı?

Bu arada harika anlatmışsın

Coosy

Yeni üye
2 Ocak 2016
23
0
bana en rahat gelen dil hepsi cok benziyor gerci algoritma yapilari filan guzel eyvallah

Raibs

Üye
5 Nis 2016
147
0
Konuya büyük bir merak ve sevinç içerisinde girdim ama büyük bir hüzünle karşı karşıya kaldım,

Bilgileri hiç okumadım ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum ama tek söyleyebileceğim yazılı değil video ile anlat çünkü okumak saatler alır ve insan sıkılır.

Bunun yanı sıra o kadar emek verip vakit ayırıp bizlere bunu yazmışsın, ben kendim için söylüyorum ki teşekkürler..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.