C# Exe oluşturucu program ve kodları (Çalışırken kod derlemek)

federasyon765

Katılımcı Üye
2 Nis 2012
769
2
Çanakkale
[SIZE="3[COLOR="White [URL="https://tik.lat/MdvBt"] DosyaTC İndir[/URL]
[COLOR="red [URL="https://tik.lat/WhovS"] Virüs Total[/URL]
[/SIZE]
[COLOR="Lime

TrOwX

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
276
0
Trabzon/TR
Ellerine Sağlık Gerçekten de Kıymetli Bir Kod Böyle Bir Konun İlgi Görmemesine İnanamıyorum Ve Anlayamıyorum!

MWM

Üye
15 Mar 2017
215
1
bu yenı bıse değıl sadce rat derlenmez csc aracını kullanıyor Sadece Onu Metın belgesıylede yaparsın

TrOwX

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
276
0
Trabzon/TR
İlgi görmediğine bende şaşırdım doğrusu :RpS_unsure:

Kardeş Daha Dün Bu Kodları VB Net'e Çevirdim Mükemmel Oldu Çok Guzel Bir Şekilde Çalışıyor :) Benim Tek Yapamadığım Şey Bu Exe Oluşturmada ki Kodları Vb net Programlama Diliyle Nasıl Yaparım Acaba Hani Textbox'a Yaziyoruz ya kodları CSharp İle Onun Yerine Vb Net Nasıl Yapacam Onu Bilmiyorum İşte Oda Olsa Dehşet Olacak

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
24
Kod:
else if (cResults.Errors.Count == 0)
        {
            return true;
        }

Bu satırı yazmana gerek yok, zaten if e girmezse true döndürüyorsun..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.