C# Form İnternetle İlgili Bir Program Yazınca İnternete Çok Yavaş Giriyor;

AhmetYagiz

Yeni üye
1 Tem 2020
44
1
Selamın Alaykum Ben Ne Zaman C# İle İnternet Kullanan Bir Program Yazsam uygulama İnternet Kısmına Gelince Donuyor Çok Geç Tepki Veriyor

İnternette Yada Pc De Sıkıntı Yok. Yardımcı Olursanız Sevinirim;

Şimdiden Teşekkürler

-----------------------------------------------

AhmetYagiz

Yeni üye
1 Tem 2020
44
1
Mesela web browser da
(visual stdio)
private **** Form1_Load(object sender, EventArgs e)
{
this.Size = new Size(635, 600);
webBrowser1.ScriptErrorsSuppressed = true;
webBrowser1.Navigate("youtube.com");
}
form açılırken youtubeye Girsin Diyorum Girmesi Baya Uzun Sürüyor Başka Kişilerin Videolarında Çok Kısa Sürede Giriyor
gibi

bandistown

Yeni üye
31 May 2020
25
0
Mesela web browser da
(visual stdio)
private **** Form1_Load(object sender, EventArgs e)
{
this.Size = new Size(635, 600);
webBrowser1.ScriptErrorsSuppressed = true;
webBrowser1.Navigate("youtube.com");
}
form açılırken youtubeye Girsin Diyorum Girmesi Baya Uzun Sürüyor Başka Kişilerin Videolarında Çok Kısa Sürede Giriyor
gibi
Sadece Youtube açılma işlemi olucaksa Process.Start ile de yapabilirsin.

misting

Üye
12 Eki 2019
75
11
Neptün
C#'ta bulunan WebBrowser aracı eski bir tarayıcı kullanıyor sebebi o olablir, Veya internet hızın düşüktür ondan geç girebilir. Sen şöyle dene formuna 1 tane textbox aracı ekle ve şu kodu yaz form_load alanına "webBrowser1.Navigate(textbox1.Text);" textboxa youtube yaz o şekilde dene. İyi Çalışmalar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.