C# Freya Silent Ethereum Classic Miner (Source)

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell
Selamlar, geçen günlerde bir konu açmıştım nasıl silent miner kodlarız diye. Bu konuda onun kodlanmış ve işlevsel halini veriyorum. Bunun üzerinde çok ufak birkaç değişiklik yaparak her türlü miner'a dönüştürebilirsiniz. Ethereum, Monero, Bitcoin, Raven Coin bunlardan sadece aklıma gelen birkaçı.

Ha bu arada, Ethereum Classic seçmemin sebebi Ethereum'un minimun 6gb vram'e sahip ekran kartları ile kazılıyor olması, ancak Ethereum Classic öyle değil. 4gb vram yeterli. Benim bilgisayarımda da 4gb 1650 olduğu için test etmek amacıyla bunu seçtim. Daha sonra da değiştirmeye üşenip bu şekilde paylaşayım dedim.

Bunu istediğiniz her türlü miner ile yapabilirsiniz. T-Rex Miner sadece benim tercihimdi. Haberiniz olsun.

Birde bu miner'a entegre ettiğim bat dosyası sadece 2miners.com destekliyor. Yani Binance'den aldığınız ETC cüzdan adresi ile kazım'a başlayıp, biraz bekledikten sonra 2miners.com adresinden kontrol ederseniz kazımın başladığını göreceksiniz.

Bu da benim mining değerlerim. Tamamen kendi pc'mde kazdım ve sonuçlar bu şekilde:

Ads-z.png

Github linki:

Eğer kodda bir hata yaptıysam ve çalışmıyorsa bildirim lütfen. Düzeltirim en yakın zamanda.

Son olarak; eğer bu kodu base alarak bir silent miner çıkarırsanız via verirseniz sevinirim. Vermezseniz de canınız sağolsun. Napayım :D.

Kolay gelsin, buraya kadar okuduysan teşekkürler sonraki konuda görüşürüz.

//Edit:
Kendi bilgisayarınızda çalıştırmadan önce iki kere düşünün. Nvidia GPU miner.exe'yi kaç kere sonlandırsamda bir şekilde yeniden başlıyor mining'e :D. Zar zor bitirebildim. Bitiremezsenizde yeniden başlatın olur biter.

20 Haz 2021
199
53
22
//Edit:
Kendi bilgisayarınızda çalıştırmadan önce iki kere düşünün. Nvidia GPU miner.exe'yi kaç kere sonlandırsamda bir şekilde yeniden başlıyor mining'e :D. Zar zor bitirebildim. Bitiremezsenizde yeniden başlatın olur biter.
kullanmayacağım ama adamsın sen senin gönderilerini görünce direk açıyorum, yakından takip ediyorum seni hep güzel işler paylaşıyorsun böyle devam :) eline sağlık bu arada

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell
kullanmayacağım ama adamsın sen senin gönderilerini görünce direk açıyorum, yakından takip ediyorum seni hep güzel işler paylaşıyorsun böyle devam :) eline sağlık bu arada
Teşekkür ederim, mutlu oldum akşam akşam <3.

Eline sağlık. Ethereumdan ziyade belki de XMR'a bakabilirsin, o daha çok CPU bazlı bir mining işleminse sahip diye biliyorum.
Evet Ethereum tarzı coinler GPU mining yapıyor. Onun için monero'yu araştırdım ancak daha önceden ufak bi bilgim olduğu için direkt olarak gpu'ya yöneldim. Yakın zamanda onu da paylaşırım. Sadece T-Rex, lolMiner yerine xmRig kullanmam gerek. Onu da hallederiz artık :D.

Moderatör tarafında düzenlendi:

pawelyn

Katılımcı Üye
23 Nis 2022
469
159
Tor V3
Selamlar, geçen günlerde bir konu açmıştım nasıl silent miner kodlarız diye. Bu konuda onun kodlanmış ve işlevsel halini veriyorum. Bunun üzerinde çok ufak birkaç değişiklik yaparak her türlü miner'a dönüştürebilirsiniz. Ethereum, Monero, Bitcoin, Raven Coin bunlardan sadece aklıma gelen birkaçı.

Ha bu arada, Ethereum Classic seçmemin sebebi Ethereum'un minimun 6gb vram'e sahip ekran kartları ile kazılıyor olması, ancak Ethereum Classic öyle değil. 4gb vram yeterli. Benim bilgisayarımda da 4gb 1650 olduğu için test etmek amacıyla bunu seçtim. Daha sonra da değiştirmeye üşenip bu şekilde paylaşayım dedim.

Bunu istediğiniz her türlü miner ile yapabilirsiniz. T-Rex Miner sadece benim tercihimdi. Haberiniz olsun.

Birde bu miner'a entegre ettiğim bat dosyası sadece 2miners.com destekliyor. Yani Binance'den aldığınız ETC cüzdan adresi ile kazım'a başlayıp, biraz bekledikten sonra 2miners.com adresinden kontrol ederseniz kazımın başladığını göreceksiniz.

Bu da benim mining değerlerim. Tamamen kendi pc'mde kazdım ve sonuçlar bu şekilde:

Ads-z.png

Github linki:

Eğer kodda bir hata yaptıysam ve çalışmıyorsa bildirim lütfen. Düzeltirim en yakın zamanda.

Son olarak; eğer bu kodu base alarak bir silent miner çıkarırsanız via verirseniz sevinirim. Vermezseniz de canınız sağolsun. Napayım :D.

Kolay gelsin, buraya kadar okuduysan teşekkürler sonraki konuda görüşürüz.

//Edit:
Eline Sağlık

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.