C# Görseldeki Resime En Uygun Kod Nedir?

bayoyunsultanı

Katılımcı Üye
24 Kas 2023
276
98
Kaiserreich
Herkese iyi forumlar dilerim öncelikle benim bir sorum var burda ki koşullarda yazılabilcek görsele en uygun kodu söylermisiniz ben tam anlayamadım şartlar bunlar "5 tane sınıf her birisinden 2 tane nesne olcak araba gibi bir sınıf olusturulacak" hoca bunu soyledı ne demeye calıstı anlayamadım.

k3ccxzy.jpeg

Çözüm
Linkteki konuya benziyor

Maveraün Nehr

Blue Team Lideri
25 Haz 2021
1,086
2,152
41.303921, -81.901693
Linkteki konuya benziyor

Çözüm

bayoyunsultanı

Katılımcı Üye
24 Kas 2023
276
98
Kaiserreich
Linkteki konuya benziyor

bi bakayım sağolun efenim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.