>C://Hesap_ID_192.187.65.1 [VİDEO TASARIM] by Ultimir

Ultimir

Uzman üye
17 Nis 2012
1,312
1
İstanbul
Herkese tekrardan merhaba !
Ben Ultimir ve bugün sizlere tasarladığım videoyu paylaşmak istiyorum :)
Yorumlarınızı ve teşekkürlerinizi eksik etmeyin, her türlü eleştiriye açığım :)
İyi seyirler..
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=AJn0Cng2Lqw&feature=youtu.be"]https://www.youtube.com/watch?v=AJn0Cng2Lqw&feature=youtu.be[/ame]

Son düzenleme:

KingTHT

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
792
1
Güzel bir çalışma birazcık daha kod ekleye bilirsen bence index olarak güzel kullanılır :)

Ultimir

Uzman üye
17 Nis 2012
1,312
1
İstanbul
Güzel bir çalışma birazcık daha kod ekleye bilirsen bence index olarak güzel kullanılır :)

Elbette eklenir fakat öylesine yaptığım bir çalışmaydı bu :) Aslında mantıklı bir kanal açıp html kodları dersleri adı altında böyle videolar paylaşmakta :D Aklıma yatmadı değil :D

Headron

Uzman üye
19 Mar 2017
1,213
0
Çok güzel olmuş eline sağlık.Hocam bu tür yazıları html üzerinde nasıl yaparız.?

Ultimir

Uzman üye
17 Nis 2012
1,312
1
İstanbul
Çok güzel kusursuz eline sağlık

Teşekkür ederim :)

güzel emek var eline sağlık

Saol dostum

Eline sağlık kardeşim bu sefer ses kayması felan yok gayet hoş durmuş :D

Aynen düzeltiyorum bende hatalarımı :D

eline sağlık çok güzl olmuş

Teşekkürler :)

Çok güzel olmuş eline sağlık.Hocam bu tür yazıları html üzerinde nasıl yaparız.?

Teşekkür ederim hocam, ona da yarın bakarım konu açarım olur mu :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.