C++ İle Saldırı Aracı Nasıl Yazılır?

linuz

Yeni üye
5 May 2023
21
5
İyi akşamlar arkadaşlar ben c++ öğrenmeye başladım konuyu kısa tutucam c++ ile saldırı araçları yazmayı planlıyorum fakat hangi kutuphaneler kullanılıyor bu konuda bilgim yok bilgili olan arkadaşlar bana şu kutuphaneyi ogren şurda öğretiyor kutuphaneyi vs veya anlatırsanız tatmin olacağım
Teşekkürler <3

louise0357

Anka Team Junior
21 Tem 2023
554
213
Medellín
İyi akşamlar arkadaşlar ben c++ öğrenmeye başladım konuyu kısa tutucam c++ ile saldırı araçları yazmayı planlıyorum fakat hangi kutuphaneler kullanılıyor bu konuda bilgim yok bilgili olan arkadaşlar bana şu kutuphaneyi ogren şurda öğretiyor kutuphaneyi vs veya anlatırsanız tatmin olacağım
Teşekkürler <3
Nasıl bir saldırı aracı olacağına göre değişir. Daha fazla detay verebilirmisin?

yuathay

Katılımcı Üye
7 Mar 2023
377
180
Gitti
Teşekkürler <3
önce hedef belirle ben ne aracı yazmak istiyorum de kendine mesela brute force aracını seçtin
senin şöyle araştırma yapman lazım :
siteye nasıl kullanıcı adı ve password gönderebilirim
şifre payloadlarını sıra sıra göndermen lazım bunun icin bir döngü gerekli ve şunu araştırman lazım c++'da nasıl döngü yapılır
böyle böyle algoritmanı kurup kütüphaneleri bulabilirsin saldırı aracı nasıl yazılır cok genel bir kavram direk yapmak istedigin şey uzerine araştırma yap zamanla bu alanda kullanılan kütüphaneleride görür ve kullanırsın kolay gelsin

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,325
4,806
Öncelikle dili düzgünce öğren. Temelini düzgünce attıktan sonra, Github üzerinde ki hazır kodları inceleyebilirsin. Bu sayede çalışma mantığını anlar ve kendine araç yazabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.