C# İnstagram hesap stalklama programı [inSTALKram/sülepenX]

148mete

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
298
1
SülepenX
Merhaba arkadaşlar yeni bir program ile karşınızda olmaya çalışıyorum :D programın adı inSTALKram amacı profili açık olan bir hesabı sürekli olarak stalklaması instagram api kullanmadığım için yavaş ilerliyorum kullanmamamın sebebi ise yapmak istediğim birçok özelliği kısıtlamaları :(

Özellikleri/Eklenecekler:
-Hikayesini anonim olarak izleme
-Hikayeyi indirme
-Yeni hikaye geldiğinde bildirme
-Yeni biri takip ettiğinde bildirme
-Stalklanan kişi birini takip edince bildirme
-Bazı genel profil bilgilerini gösterme

Q24O1V.jpg

6JqAR9.gif

8Y1kqA.gif

Son düzenleme:

148mete

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
298
1
Henüz bitmedigi için link yok arkadaşlar

aefrgn

Üye
10 Ara 2017
153
0
Ötüken
Merhaba hocam, programda bildirim kısmını hangi methodu kullanarak yaptınız.Mesela stalklanan kişi bir kişiyi takip ederse bildirim gelecek demişsiniz.Burda takipçi sayısının artmasına göre mi çalısacak yoksa başka bir method mu kullandın?

CemilK

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
720
0
Nereye...
Hocam kendi şifremizle giriş olsun bu sayede takip ettiğimiz gizli hesapları stalklayabileleim.

148mete

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
298
1
Takipcileri listbox a listeliycem yeni bir item eklendiğinde listbox count sayısı artacak ve yeni bir kişinin eklendiğini gösterecek henüz takipçileri listelemedim o yüzden algoritmayı değiştirebilirim :)

148mete

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
298
1
programın 2 versiyonu olsa hem senin kodladığın hemde apili versiyon eline sağlık bu arada harika bişeye benziyor profil resmi büyütme falan ekliyebilirsin

Hocam 2. Versiyondada API kullanamiycamki Instagram kendi apisinde başka birinin bilgilerini takipçilerini göstermeyi engellemiş yani imkansız bişey şimdilik :( şimdiki hali ile bil takipçileri listelemek zor json bilgisi gerekiyor

aefrgn

Üye
10 Ara 2017
153
0
Ötüken
Takipcileri listbox a listeliycem yeni bir item eklendiğinde listbox count sayısı artacak ve yeni bir kişinin eklendiğini gösterecek henüz takipçileri listelemedim o yüzden algoritmayı değiştirebilirim :)

Hocam biraz zahmetli olmaz mı bütün takipçileri listboxa listelemek? bunun yerine şöyle birşey öneririm .Kullanıcı stalklanacak hesabın en son kı takipçi sayısını yazar bunun üstüne eklenme olursa eklenenleri yansıtır.Bu arada hesapların gizli olma ihtimali de var apiler çekebilecek mi gizli hesapların takipçilerini?

148mete

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
298
1
Hocam biraz zahmetli olmaz mı bütün takipçileri listboxa listelemek? bunun yerine şöyle birşey öneririm .Kullanıcı stalklanacak hesabın en son kı takipçi sayısını yazar bunun üstüne eklenme olursa eklenenleri yansıtır.Bu arada hesapların gizli olma ihtimali de var apiler çekebilecek mi gizli hesapların takipçilerini?
Hocam zaten bildirdim API kullanmadığımı söyledim o yüzden gizli hesapları stalklamiyor dedim hatta ve evt takipçi sayısına göre dediğiniz gibi olur ancak listbox a zaten siralamam gerekecek yoksa kimin takip ettiğini kimin çıktığını bildirim olarak gosteremez

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Proje Bittiğinde Kaç Satır Kod Yazdığınızı Söyler misiniz? Ellerinize Sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.