C# Kitabı

BekoCango

Üye
22 Mar 2018
62
0
İstanbul
İyi günler. C# kodlama diline ilgi duyuyorum. Ve bu kodlama diliyle unity üzerinden oyun geliştiriyorum. Sizce Sefer Algan'ın Her yönü ile c# 7.0 kitabını alsam. Bana unity için bilgi eklemesi olurmu yoksa bu kitap sadece program yazmak için mi. Acil yardım gerek.

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,967
Orhun Nehri
kitapta ilerleyişin çok zor olur çünkü bayağı kapsamlı bir kitap tavsiye etmem şimdilik. internetten kaynak bul yada video izle ilerleyen dönemlerde alırsın.

19 Nis 2014
54
0
C# kodlaması konusunda eksiklerin olduğunu ve nasıl tamamlayacağını bilmiyorsan kitabı öneririm fakat gerekli kodları bilip olması gereken yerde bu kodları kullanamıyorsan yani algoritmanı tamamlayamıyorsan kitabı tavsiye etmem kafanı daha da çok karıştırabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.