c# uygulama fikri veren

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Merhaba Dostum Bu Günlerde Bende Bi C#'a Atılayım Dedim Aklıma Güzel Tam Trojanlik Fikir Geldi.

Bu Bir Ergenus Programı Program Şu Şekilde;

Bilgisayar Açıldığında Bu Program Çalışacak Ve 1. Form Ekrana Çıkıcak 1. Formda Sadece 2 Eleman Olucak 1. Resim 2. CheckBox... CheckBox'ın işi Seçili Olduğunda Bilgisayar Her Açıldığında Açılacak Seçili Olmadığında Açılmayacak.... Resimin İşi De Sadece Basit Bir Hoş Geldiniz Resmi Olucak Ama Resme Tıklandığında 2. Forma Geçiş Yapılıcak Geçerken İse Bir Şifre Soracak Bu Şifreyi Bi Yolla Kullanıcının Koymasını Sağla Ama 1 Sefere Mahsus... 2. Formda Üst Ve Alt Olmak Üzere Ayır Üst Bölümde 3 Tane Radio Buton Olucak 1. Chrome 2. IE 3.FireFox (Veya Sen Bunu Değiştir/ Ekle) Alt Bölümde 3 Buton Olucak 1. Gizli Sekmeyi Aç 2. Gİzli Sekmeyi Kapa 3. Tarama Verilerini Temizle. Üstden Hangi Tarayıcı Seçilirse Onunla İşlem Yapılacak...

Proje Bukadar Olsun Bunu Yaptıkdan Sonra ise Şu Şekilde Eklemeler Yap ;
2. Formdan Gizli Sekme Açıldığında Sağ Alt Köşede "Ebeveyn Geliyor !" Adlı Buton Olsun Ve Bu Butona Bastığında Açık Sekme Kapansın Yerine ÖRN: Oyun Sekmesi Açılsın..
Not : Bu Buton 1 Formda Olucak Direk Ekrana Koymaya Çalışma :D Birde Her Zaman En Üstde Durucak Bu Buton Yani Nekadar Pencere Vs Açarsan Aç Arkaya Geçmiyecek...

Başarılar...

29 Ocak 2016
211
0
Dubai
Merhaba Dostum Bu Günlerde Bende Bi C#'a Atılayım Dedim Aklıma Güzel Tam Trojanlik Fikir Geldi.

Bilgisayar Açıldığında Bu Program Çalışacak Ve 1. Form Ekrana Çıkıcak 1. Formda Sadece 2 Eleman Olucak 1. Resim 2. CheckBox... CheckBox'ın işi Seçili Olduğunda Bilgisayar Her Açıldığında Açılacak Seçili Olmadığında Açılmayacak.... Resimin İşi De Sadece Basit Bir Hoş Geldiniz Resmi Olucak Ama Resme Tıklandığında 2. Forma Geçiş Yapılıcak Geçerken İse Bir Şifre Soracak Bu Şifreyi Bi Yolla Kullanıcının Koymasını Sağla Ama 1 Sefere Mahsus... 2. Formda Üst Ve Alt Olmak Üzere Ayır Üst Bölümde 3 Tane Radio Buton Olucak 1. Chrome 2. IE 3.FireFox (Veya Sen Bunu Değiştir/ Ekle) Alt Bölümde 3 Buton Olucak 1. Gizli Sekmeyi Aç 2. Gİzli Sekmeyi Kapa 3. Tarama Verilerini Temizle. Üstden Hangi Tarayıcı Seçilirse Onunla İşlem Yapılacak...

2. Formdan Gizli Sekme Açıldığında Sağ Alt Köşede "Ebeveyn Geliyor !" Adlı Buton Olsun Ve Bu Butona Bastığında Açık Sekme Kapansın Yerine ÖRN: Oyun Sekmesi Açılsın..
Not : Bu Buton 1 Formda Olucak Direk Ekrana Koymaya Çalışma :D Birde Her Zaman En Üstde Durucak Bu Buton Yani Nekadar Pencere Vs Açarsan Aç Arkaya Geçmiyecek...

Başarılar...
Woof! Planlamam lazım

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Bu chromeyi kapatmak gizli mod yapmak imkansız ama tıklayınca chrome açılıyor

İmkansız Diye Birşey Yokur.

Kütüphaneler Arasına Şu Kodu Ekle ;
System.Diagnostics

Sonra Masaüstünde Chrome Kısayoluna Sağtıkla Özellikler de, Orada Hedef yazan Yani Dosya Konumunu Gösteren Bi Yer Var onun Sonuna " -incognito" Ekle Ve Kaydet

Örnek: ....\Application\browser.exe" -incognito

Bak Bakıyım Tıkladığında Ne Çıkıyor ?? Şimdi İse Geç Kodlamaya

Butona Şu Komutu Ver

Process.Start(@"C:\\....\Application\browser.exe" -incognito");

.... Yerinde Senin Bilgisayar İsmin vs Var ben Yazmadım Sıkıntı Olmasın Diye

Başarılar.

Bourreau

Katılımcı Üye
2 Tem 2015
853
0
Ankara

Başarılar...

Projeyi İyi Düşünmüşsün Ama Direk "Ctrl+w" Kullanabilir

Dostum Eger Uygulama İstiyorsan Basit Bir Düzeyde Sanal Bilgisayar Programı Yapabilirsin Seni Aşmaz İlla Gerçek Bir İşletim Sitemi Olmasına Gerek Yok Aklında Bulunsun

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Projeyi İyi Düşünmüşsün Ama Direk "Ctrl+w" Kullanabilir

Dostum Eger Uygulama İstiyorsan Basit Bir Düzeyde Sanal Bilgisayar Programı Yapabilirsin Seni Aşmaz İlla Gerçek Bir İşletim Sitemi Olmasına Gerek Yok Aklında Bulunsun
Kusura bakma dostum anlayamadim ne demek istediğini ?

Discovery Air cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Dostum Bi Yerde Çok Kötü Bi Hata Yapmışım Kusura Bakma Ezberden Yaptım Denememiştim Deneyince Farkettim ki...

Process.Start(@""C:\\....\Application\browser.exe" -incognito");

Bu Şekilde Oluyor Yanlış Yerde Kapnıyor Tırnaklar. Başka Bi Yolu Varsa Bilen Söylesin O Tırnakları Nasıl Kullanmamız Gerektiğini...

Şimdilik Şu Şekilde Dene Kısayol Oluştur Ve Onun Hedef Bölümüne Yaz Kaydet ve

Process.Start(@"C:\\....\Application\Kaydettiğin Yeni Exe");

Şeklinde Yap Duraksama Olmasın Diye Bu Şekilde Devam Et Eğer Nasıl Olacağını Bulursam Yazacağım ^^

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.