C# Zamanlı Bilgisayar Kapatıcı V 0.1

Exposive

Yeni üye
7 Mar 2019
9
0
Ankara
C# Bilgisayar Zamanlayıcı YENİLENDİ V1

Genellikle uyumdan önce film açıp yatıyorum. Bilgisayarı kapanması için programlamam gerekiyor. CMD 'ye kod yazmaktan usandığım için küçük bir program yapayım dedim. Sizin de işinize yarayacağını düşündüm. :bilgili

GÜNCELLENDİ - YENİ EKLENENLER :cool
+ Arayüz yenilendi
+ Tarihsel Zamanlayıcı Eklendi (1 yıla kadar zamanlama)
+ Zamanlı Yeniden Başlatma Eklendi

5aBGXl.png

[SIZE="2Basit zamanlayıcı ile 12 saate kadar bilgisayarınızı zamanlayabilirsiniz.[/SIZE]

[IMG]https://i.hizliresim.com/ADpyNr.png[/IMG]

[SIZE="2 [URL="https://tik.lat/zDa6U"] Zamanlı Bilgisayar Kapatıcı V1 Virüs Total[/URL]

Zamanlı Bilgisayar Kapatıcı V1 - Dosya.Tc

Zamanlı Bilgisayar Kapatıcı V1 - Yandex.Disk

Son düzenleme:

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
Bir çok kullanıcının işine yarayacak bir program aslında. Programa şunu da ekleyebilirsiniz:

Kod:
Şu saatte: 18:00:00 Bilgisayarı Kapat Gibi.

Özetle şu şekilde anlatayım.

Kod:
eğer şu an ki saat belirlenen saat ile aynı ise bilgisayarı kapat.

2 adet timer 

1. timer şu anki zamanı tutar

2. timer şu anki zaman ve belirlenen zaman eşit mi diye kontrol eder.

Ludas

Üye
1 Ocak 2019
238
0
24
Ludas.py
Gerçekten iyi düşünmüşsün. Benim de böyle bir sorunum var, ancak uyumuyorum.. :))

Sade ve kullanışlı. İlerleyen dönemlerde daha da geliştirirsin umarım. Kullanacağım bu yazılımı. Teşekkür ederim.

Exposive

Yeni üye
7 Mar 2019
9
0
Ankara
dostum eline sağlık gerçekten faydalı bir içerik teşekkürünü verdim

Teşekkürler dostum.

Bir çok kullanıcının işine yarayacak bir program aslında. Programa şunu da ekleyebilirsiniz:

Kod:
Şu saatte: 18:00:00 Bilgisayarı Kapat Gibi.

Özetle şu şekilde anlatayım.

Kod:
eğer şu an ki saat belirlenen saat ile aynı ise bilgisayarı kapat.

2 adet timer 

1. timer şu anki zamanı tutar

2. timer şu anki zaman ve belirlenen zaman eşit mi diye kontrol eder.

Yorumun için çok teşekkürler. Tarihsel zamanlayıcı ekledim şuan dostum. Güle güle kullanın. Yeni sürüm hakkında yorumunu almak isterim. :cool

Gerçekten iyi düşünmüşsün. Benim de böyle bir sorunum var, ancak uyumuyorum.. :))

Sade ve kullanışlı. İlerleyen dönemlerde daha da geliştirirsin umarım. Kullanacağım bu yazılımı. Teşekkür ederim.

Rica ederim. İşine yaramasına sevindim. Ben genelde film bitmeden uyuyorum. :mahcup Bu arada yazılımı oturup biraz daha geliştirdim. Konuya eklendi.

Yararlı Teşekkür ederim. Kullanacağım.

Rica ederim.

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
96
İstanbul
Adam sabahın 5'nde kalkmış beyler :) Eline Sağlık lakin şu ip adresini giriyorsun(karşı hedefin)onun bilgisayarını kapatma programıda yapabilirsin,madem sürümlerin devam edecek ilerideki sürümlerde yapabilirsin..

cakr1805

Katılımcı Üye
29 Ocak 2015
586
1
Gerçekten faydalı bir çalışma ortaya koymuşsun. Kullanacağım,teşekkürler.

Exposive

Yeni üye
7 Mar 2019
9
0
Ankara
Gerçekten faydalı bir çalışma ortaya koymuşsun. Kullanacağım,teşekkürler.

Adam sabahın 5'nde kalkmış beyler :) Eline Sağlık lakin şu ip adresini giriyorsun(karşı hedefin)onun bilgisayarını kapatma programıda yapabilirsin,madem sürümlerin devam edecek ilerideki sürümlerde yapabilirsin..

Güzel ve yararlı program teşekkürümü bildirdim.

İşinize yaramasına sevindim arkadaşlar. Güle güle kullanın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.