c# ?

Memety

Yeni üye
10 Ağu 2015
33
0
Herkeze merhaba iyi forumlar.
Arkadaşlar program yazılım konusunda çok hevesliyim.
Uzun zamandır takip ediyorum . Araştırdım çok kolay değil hatta bayağı zor yanları var. Buna rağmen hevesim kırılmadı ve ne istediğimi biliyorum. C#'la başlama gereği hissettim. Fakat bu yolda uzmanlaşmış insanların önerilerine ihtiyacım var. Çünkü onlar bizden çok öndeler ve fikirleri özellikle benim için çok önemli. Çok makale okudum hepsinin haklı yönleri var ( php html asp ). Kötü bir başlangıç yapmak istemiyorum.
O yüzden sebep sonuç içerisinde bu işin içinde olan insanlardan yorum bekliyorum.
Dip not : (Web programlama bölüm konularını okudum!)

garip_şehir

Katılımcı Üye
2 Eyl 2008
660
0
C# Kod Yazmak Güzel Hatta Zevklidir Matematik Ve İngilizcen İyi Olmalı Ve Çok Çalışman Gerek..

C sharp

Katılımcı Üye
8 Ağu 2015
805
0
bende c# dersi veriyordum sadece temele kadar ? istermisin ders ? ucretsiz. özelden mesja at istersen ?

Memety

Yeni üye
10 Ağu 2015
33
0
Aslında ingilizcem vasat değil matematik problem olabilir. Zamanla onu da çözerim. C Sharp özel mesaj atamiyorum.

AlinganPanda

Uzman üye
30 May 2014
1,786
1
105
Anıtkabir
Aslında ingilizcem vasat değil matematik problem olabilir. Zamanla onu da çözerim. C Sharp özel mesaj atamiyorum.

Bana kalırsa programlamada matematik değil mantıksal düşünme, algoritma kurma ve ingilizce önde gelir. Matematik kullanılmıyor mu kullanılıyor ama lise düzeyinde hatta ve hatta matematik kullanmadan yazabileceğin pek çok program mevcut ancak algoritmasız bir programın beyinsiz bier robottan farklı kalmaz bu yüzden d algoritma ve mantık programlamada daha ön plandadır kodlar ve kaynak ingilizce olduğu için de okuduğunu ( kısmen de olsa ) anlayabilecek kadar ingilizce şarttır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.