C2 Ban Kaldırma İos (connected2.me)

BoatenG

Üye
31 Eki 2015
238
4
Herşeyi denedim modem res attım kalkmadı yine.Modem res attıktan sonra uygulama açılıyor 5-10 saniye sonra yine ban ekranı geliyor yani kısa süreli yiyiyor fakat sonra gene ban ekranını veriyor.Uygulama açığı falan vardır belki diye denedim bir şeyler fakat olmadı başarabilen oldu mu ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.