C4sus [Android Casus Yazılım] |Android Cihazları Gizlice İzleyin| v1.0

KahinRuhlar

Yeni üye
10 Ara 2017
4
0
Hocam Ip Yerine Karşı Tarafın Ipsınımı Yazıcaz Yoksa Takip Etmek için kullanıcagmız cihazın Ipsınımı Yazıcaz...?

Son düzenleme:

omerfarukkbf

Yeni üye
20 Ağu 2016
37
0
Trabzon
Acil yardım !!!! Karşı tarafın cihazına , zararlı apkyı yükleyip çalıştırdım ama kendi telefonumdan kontrol paneline girince , bağlantı bekleniyor tarzı şeyler diyor. Yani izleyemiyorum karşı tarafı. Nerde yanlış yapmış olabilirim?

peta0606

Üye
31 Eki 2015
85
0
Angara
hocam ''the command prompt has been disabled by your administrator'' Diye Bir Hata veriyor Oluşturmayı Denerken Acaba Nedeni Nedir ?

One Soul

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
353
0
Dinamik Dns kısmına Baglanti kurulacak IP adresini yazacaksin demişsin peki ben onu nerden öğrenicem
kusura bakma biraz acemiyimde.

Alzhe01

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
661
5
10ehzlA
Portu nereden buluyorsunuz 8090 yazdığınız yeri? Herkeste farklıdır değil mi? Kullanıcının telefonunun bağlı olduğu wifiye sızdım diyelim nasıl öğrenirim port nosunu?

Son düzenleme:

varol61

Üye
2 Ocak 2010
148
0
ben spynote 5 kullanıyurm sorun yok. ancak bir modeme bağlı kalma olayı can sıkıcı. gördüğüm kadarıyla burdada port açma ve dinamik dns kullanılyor. bir modeme bağlı kalıyurz. telefondaki internetin portlarını acmayı denedim cok arastırdım. ama bir sonuç bulmadım. programlar işe yaramıyor. sanırım gsm fiirmaları buna izin vermiyor. bunu aşmanın bir yolu varmı ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.