Çalınan Instagram hesabı kurtarmam gerek

Babo1945

Üye
8 Tem 2020
165
44
Dardayım
Öğretmenimin hesabı çalındı e-posta ve şifre değiştirilmiş yardım eder misiniz?
Hesap çalınınca e postaya bunu yapan siz miydiniz? diye bir e posta geliyor (hala geliyor mu bilmiyorum instagram kullanmayı bıraktım) orada hesabını güvene al yazısı var ona basarsanız belki yardımcı olabilir.

Peki ama çalan kişi bunu nasıl becerdi. Herhangi bir yerden erişim olmadığını düşünüyor e-postası ve telefonuna bilmediğimiz bir şekilde ulaştıysa bilmiyorum onu
Muhtemelen phishing iledir

Moderatör tarafında düzenlendi:

3836

Yeni üye
10 Nis 2021
5
0
Maalesef birsey yapilmaz tum baglari silinmis hesabin
Çalan kişinin e-postasının belli bir kısmına ulaşmayı başardım

Hesap çalınınca e postaya bunu yapan siz miydiniz? diye bir e posta geliyor (hala geliyor mu bilmiyorum instagram kullanmayı bıraktım) orada hesabını güvene al yazısı var ona basarsanız belki yardımcı olabilir.
Hocam hesap çoktan eline geçmiş valla ulaşamıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

SL4UGHT3R

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
422
25
Türkiye
ilk olarak kesinlikle mailleri kontrol et, şifren veya e postan değiştirildiğinde önceki e postana mail gönderilir oradan kurtarabilirsin ama saldırgan maili ele geçirdiyse bu sefer tek çare form doldurmak, ben çok defa denedim ama hiç yardımcı olmuyorlar sen yinede şansını dene

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.