Çalınan İnstagram Hesapları Hk.

NySky

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
671
0
Grafikmania
Selamlar THT ailesi
Konuyu hızlıca açıyorum.
108 bin'lik instagram hesabım çalındı ve iletişim bilgileri değiştirildi. doğrulama maili geliyor hesaba giriş yapıyorum ve giriş yapar yapmaz şu uyarı geliyor.

7a8NqW.png

burdaki eposta adresi ve telefon numarası bana ait değil. Böyle birşeyle karşılaşan veya çözümü bilen varsa acil yardımcı olabilir mi?

capkinreisTR

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
443
2
Hesabın 1 ay Önce Çalındıysa Revet Adama Geçmiştir Ama Daha Yeni Çalındıysa Senin Önceki Mailine ''Email Changed on Instagram'' Böyle Bir Mail Gelir sonra Mailde ''If you didn't change your email address, revert this change.'' Böyle Biyer Çıkar Bu yerden Revet Basarak Hesabı Eski Mailine Kod Gider Öylece Hesabı Ala bilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.