Çalınan İnstagram Hesaplarınızı Kolayca Geri Alın

hasancok

Üye
13 Ocak 2019
170
6
İstanbul
Merhaba THT ÜYELERİ

Uzun zamandır aranızda yoktum, malasef askerlik ve mahkeme olayları baya bir geriye attı beni

Gelir Gelmez müşterilerimden ve çevremden aldığım sorular vardı ve buna yanıt olarak bu şekilde bir video hazırladım

Videoda Detaylıca Anlattım, Hala Anlamayan var ise bana özelden veya video altında bulunan açıklamadaki linklerden ulaşabilir

Saygılarımla,

'Albatros

Uzman üye
7 Mar 2023
1,357
875
anka.html
Videoda herkezin bildiği basit yöntemlerden söz edilmiş mesela hesapta çift faktör varsa neler yapılabilir gibi konular daha yararlı olacaktır.
Hesapta çift faktör varsa veya duo uygulama faktörü varsa ne yapabiliriz gibi.

'Albatros

Uzman üye
7 Mar 2023
1,357
875
anka.html
deneme amaçlı var ise hesabınız onuda halledebilirim :)
Örnek olma amaçlı denedim bu iş ile ilgilenen ve ciddi paralar kazanan arkadaşlarım dahi duo faktörü geçemediler. Çift faktör belki bir nebze geçilebilir iken Duo faktör geçilmiyor çünkü selfie ile kurtarma özelliği işe yaramıyor neden diye sorarsan denediğimiz hesapta daha önce hiçbir kimsenin resmi görseli paylaşılmadı. Facebook bağlı idi facebook sahibinin yüzünü dahi tarattık yine onaylanmadı yani çift faktör belki geçilebilir ama duo faktör geçmek imkansız gibi birşey ve 30 saniyelik kodlara sahip her 30 saniyeede yeni yeni kodlar üretiyor ve buda duo faktörü geçmeyi imkansıza yakın kılıyor.

hasancok

Üye
13 Ocak 2019
170
6
İstanbul
Örnek olma amaçlı denedim bu iş ile ilgilenen ve ciddi paralar kazanan arkadaşlarım dahi duo faktörü geçemediler. Çift faktör belki bir nebze geçilebilir iken Duo faktör geçilmiyor çünkü selfie ile kurtarma özelliği işe yaramıyor neden diye sorarsan denediğimiz hesapta daha önce hiçbir kimsenin resmi görseli paylaşılmadı. Facebook bağlı idi facebook sahibinin yüzünü dahi tarattık yine onaylanmadı yani çift faktör belki geçilebilir ama duo faktör geçmek imkansız gibi birşey ve 30 saniyelik kodlara sahip her 30 saniyeede yeni yeni kodlar üretiyor ve buda duo faktörü geçmeyi imkansıza yakın kılıyor.

duomobil en kolay yöntem, önemli olan cihaz, gerçi ben çok müşterimin hesabı için kendi yüzümle işlem yaptıgımı hatırlıyorum, şu an sistem çok hızlı tekrardan deneyin istiyorsanız.

'Albatros

Uzman üye
7 Mar 2023
1,357
875
anka.html
duomobil en kolay yöntem, önemli olan cihaz, gerçi ben çok müşterimin hesabı için kendi yüzümle işlem yaptıgımı hatırlıyorum, şu an sistem çok hızlı tekrardan deneyin istiyorsanız.
kendi yüzümüz ile denedik ama bunun çalışması için daha önce hesapta bir kişiye ait resmin paylaşılmış olması lazım yoksa instagram kendi alt yapısında hiç bir insana ait resmin olmadığı hesapta ben kendi yüzümü okutunca nerden bilsin ben hesap sahibiyim o yüzden duo faktörü geçmek imkansız gibi birşey dediğiniz gibi ancak hesapta daha önce çekilmiş kişiye ait resim varsa öyle kurtarılır aksi halde imkansız

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.