Sızma Testleri Çalışan Trojan Nasıl Yapılır ?

delgado11

Yeni üye
6 Mar 2021
11
0
Arkadaşlar selam linux'ta çeşitli toolar(set,veil,msfvenom vs...) ile trojanlar oluşturdum kendi bilgisayarımda bunları test ettim fakat şuana kadar Windows'un güvenlik duvarını geçemedim sürekli trojanları yakaladı. Kaliteli, virüs programlarına yakalanmayan bir trojan nasıl oluşturabilirim ?

İYİ FORUMLAR

Moderatör tarafında düzenlendi:

atalayagiz

Üye
8 Ara 2019
137
10
Cevap: Düzgün çalışan bir TROJAN nasıl oluşturabilirim?

Antivirüse yakalanmamak için crypter kullanabilirsin.Forumda bir sürü crypter var çoğu patlamış fakat editleyerek fudlayabilirsin.Uyumlu olanı bul ve bir dene.

Son düzenleme:

FAKE HACKER

Katılımcı Üye
27 Şub 2021
403
117
Ar-Ge Kulübü

Crypte atmanı öneririm sonrada Encoderlarsan antivirüse yakalanması zor.

Videolu anlatımlar:

Encoder:[ame]https://www.youtube.com/watch?v=It7gFyPCb8E[/ame]

Crypte:[ame]https://www.youtube.com/watch?v=tNTbuL8_lPY[/ame]

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
907
ZYZZ

Düzgün çalışan bir trojan oluşturmak.. Hmm. Programlama dili öğrenip yazabilirsin mesela. Uzun sürür öğrenmen belki ama güzel olur. Tool'lar, programlar ve düzgün trojan, bence asla bir araya gelemezler. Acaba ben mi yanlış yaptım bilmiyorum ama şuana kadar denediğim tüm trojan Tool'ları hep dandik trojanler üretiyor. Anti virüslere yakalanıyor, trojani açmak için bin defa emin misiniz diye soruluyor vb.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.