Call Bomb Toolu

bycplus

Yeni üye
29 Eki 2023
20
5
687mdpz.png

Python kullanarak yazmış olduğum call bomb tooluna https://github.com/bycplus/CallBomb/ adresinden erişebilirsiniz.
Tool zarar vermek amaçlı değil, eğitim amaçlıdır. Başkaları üzerinde kullanmanız tavsiye edilmez.

Chrome driver ve chromiumu yüklemeniz gerekmektedir.
Not: Tool sadece linux sistemlerde çalışır.

Link VirusTotal sonucu:
axoifyo.png

V3YS0Z

Kulüpler Genel Sorumlusu
3 Şub 2015
2,468
52
648
Türkiye Cumhuriyeti
687mdpz.png

Python kullanarak yazmış olduğum call bomb tooluna https://github.com/bycplus/CallBomb/ adresinden erişebilirsiniz.
Tool zarar vermek amaçlı değil, eğitim amaçlıdır. Başkaları üzerinde kullanmanız tavsiye edilmez.

Link VirusTotal sonucu:
axoifyo.png
Merhaba bycplus,

Paylaştığın repo yayında değilmiş gibi gözüküyor, paylaşımını kontrol eder misin?

İyi Forumlar...

Kudad

Katılımcı Üye
14 Nis 2021
631
3
138
687mdpz.png

Python kullanarak yazmış olduğum call bomb tooluna GitHub - bycplus/CallBomb: Python ile yazılan arama bombası adresinden erişebilirsiniz.

Link VirusTotal sonucu:
axoifyo.png
ellerine sağlık
ben de yazılımla tool yazıyorum ama şu kapakta yaptığın gibi bir troll fotoğrafı yapamadım :( .

bycplus

Yeni üye
29 Eki 2023
20
5
ellerine sağlık
ben de yazılımla tool yazıyorum ama şu kapakta yaptığın gibi bir troll fotoğrafı yapamadım :( .
Hocam internetten ascii banner genertor yazarak istediğiniz fotoğrafı asciiye çevirebilirsiniz. python da kullanmak için de print("""
kopyaladığınız ascii
""")

üstad ben bir kere çalıştırdım dier makineye geçtim onda clone yaptım pip indirdim sonra python3 le çalıştırdım evet dedim ama hata verdi indirmedi sorun ney ?
aldığınız hatayı detaylı atarsanız yardımcı olabilirim.

Erennnm

Yeni üye
28 Ağu 2022
7
2
Github da readme kısmına bakarak öğrenebilirsiniz üstadım.
readme deki kodları yazıyorum fakat şu hataları alıyorum
pip install -r requirements.txt
ERROR: Could not open requirements file: [Errno 2] No such file or directory: 'requirements.txt'
python3 callbomb.py

python3: can't open file '/home/kali/Downloads/callbomb.py': [Errno 2] No such file or directory

bycplus

Yeni üye
29 Eki 2023
20
5
readme deki kodları yazıyorum fakat şu hataları alıyorum
pip install -r requirements.txt
ERROR: Could not open requirements file: [Errno 2] No such file or directory: 'requirements.txt'
python3 callbomb.py

python3: can't open file '/home/kali/Downloads/callbomb.py': [Errno 2] No such file or directory
dosyalar bulunamadı diyor. tekrardan indirmeyi deneyin.

Erennnm

Yeni üye
28 Ağu 2022
7
2
klasöru silin. ardından git clone GitHub - bycplus/CallBomb: Python ile yazılan arama bombası
kodunu çalıştırın.
kral şimdide bunu diyor numara girme yeri çıkmıyor

Chrome driver ve chromium indirilsin mi? (Gerekli!):
E/H: E
Traceback (most recent call last):
File "/home/kali/Desktop/callbomb.py", line 93, in <module>
run_call_bomb()
File "/home/kali/Desktop/callbomb.py", line 89, in run_call_bomb
call_bomb()
File "/home/kali/Desktop/callbomb.py", line 67, in call_bomb
selenium_settings()
File "/home/kali/Desktop/callbomb.py", line 61, in selenium_settings
driver = webdriver.Chrome(service=service, options=options)
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
File "/usr/local/lib/python3.11/dist-packages/selenium/webdriver/chrome/webdriver.py", line 45, in __init__
super().__init__(
File "/usr/local/lib/python3.11/dist-packages/selenium/webdriver/chromium/webdriver.py", line 51, in __init__
self.service.path = DriverFinder.get_path(self.service, options)
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
File "/usr/local/lib/python3.11/dist-packages/selenium/webdriver/common/driver_finder.py", line 44, in get_path
raise NoSuchDriverException(f"Unable to locate or obtain driver for {options.capabilities['browserName']}")
selenium.common.exceptions.NoSuchDriverException: Message: Unable to locate or obtain driver for chrome; For documentation on this error, please visit: Unable to Locate Driver Error

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.