Call of Duty Ghosts Full Tek Link [32.1 GB] + Crack FTP (KAÇMAZ)

nezihay

Yeni üye
30 Eki 2012
1
0
oyunu indirdim kurdum ama şu crack ı halledemedim sanırsam.indirdiğimiz crack de 2 tane dosya var biri Crack (RELOADED) diye ,diğeriyse Crack+RamFiX (3DMGame) diye.bunların ikisinin de içindekileri mi atıyoruz ? bir de aynı dosyalar iso dosyasının içinden de çıkıyor sanırsam onun hiç bir işlevi yok mu ? onu atıyorum bunu atıyorum ama açmıyor ne yazıkki 3.ye silip yükledim rusça da olsa yeterki çalışsın istiyorum artık. şimdiden teşekkürler

düzenleme:file write error hatası veriyor.bu crack olmadığı için mi ?

Son düzenleme:

sances12

Üye
4 Eki 2009
187
0
Elazığ
ya kardeşim ben oyunu indirdim crack falan hepsini yükledim ama sürekli hata veriyor. tekrar sildim tekrar yükledim aynı hatayı tekrar veriyor. (iw6sp64_ship.exe - uygulama hatası uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0x0000142). uygulamayı sonlandırmak için Tamam dügmesine tıklatın.) diyor.

sances12

Üye
4 Eki 2009
187
0
Elazığ
çözüm

oyunu indirdim kurdum ama şu crack ı halledemedim sanırsam.indirdiğimiz crack de 2 tane dosya var biri Crack (RELOADED) diye ,diğeriyse Crack+RamFiX (3DMGame) diye.bunların ikisinin de içindekileri mi atıyoruz ? bir de aynı dosyalar iso dosyasının içinden de çıkıyor sanırsam onun hiç bir işlevi yok mu ? onu atıyorum bunu atıyorum ama açmıyor ne yazıkki 3.ye silip yükledim rusça da olsa yeterki çalışsın istiyorum artık. şimdiden teşekkürler

düzenleme:file write error hatası veriyor.bu crack olmadığı için mi ?

kardeşim cod dosya üzerine sağ tıkla ve özelliklere gir uyumluluk menüsüne gel ve sol altta bulunan yönetici olarak çalışmasına izin veri aktif et daha sonra onun altında bulunan degişiklilere tıkla karşına çıkan menüdeki yönetici olarak çalıştırı aktif hale getir ve uygula program ozaman çalışıyor.
Z

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.