Canınız Sıkılınca Ne Yapıyorsunuz?

Albatroz

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
506
19
Kendimi geliştirmek adına ortada her ne var ise onu tüketiyorum. Sadece bu... harcadığım zamana bir değer katmadıkça huzursuzlanıyorum. ( bir süre sonra asosyalleşiyorsunuz )

Sedatsincar

Yeni üye
15 Tem 2020
26
1
bu aralar canımız çoksıkılıyor durumlar ortada. halimiz halk olarak, ekonomik olarak pek iyiye gitmiyor.
bir kafe, restaruant gibi yerlere gidemiyorum.
arkadaş çevreside yok. tekim
canım sıkılıyor yapacak birşey bulamıyorum sizler neler yapıyorsunuz canınız sıkılınca?
Eğer müslümansan sohbet dinle kuranın türkçesini oku zikir çek çünkü kalpler ancak allahi anmakla huzur bulur ve tefekkür et yani allah bizi yarattı dünyaya gönderdi bizim bit amacımız var vb vb tefekkür et

aytlogo

O Şimdi Asker!
20 Kas 2019
862
1,174
Sanal
bu aralar canımız çoksıkılıyor durumlar ortada. halimiz halk olarak, ekonomik olarak pek iyiye gitmiyor.
bir kafe, restaruant gibi yerlere gidemiyorum.
arkadaş çevreside yok. tekim
canım sıkılıyor yapacak birşey bulamıyorum sizler neler yapıyorsunuz canınız sıkılınca?
Her durumda ruh halime göre müzik dinleyerek hem tasarım hemde kod yazıyorum şarkı listemde 600 şarkı var 🙂

flyin

Grafiker
10 Eki 2023
287
548
Adana
ben şahsen boş zamanlarımda genelde beat yaparım ya da youtube'dan bir beat bulup söz yazarım onun haricinde kitap okurum film izlerim tasarım yaparım, bunlar klasik örnekler senin kendine bir ilgi alanı bulman lazım.

cyber sherif

Katılımcı Üye
18 Mar 2023
278
72
ben red dead redemption 2 (umarım doğru yazmışımdır) onlinede insanları toxicliyom

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.