Çözüldü Caramel hack kullanırsam vac yer miyim?

umutgokmen

Üye
24 Ağu 2017
65
0
İstanbul
Öncelikle s.a arkadaşlar ben bir site buldum bir hile kendisi fakat şöyle bişey var 56 TL bi ücret verip hilenin kodlarını alıyorsunuz herşey hazır isterseniz eklersiniz ayar isterseniz kaldırırsınız hilenin ismini değişip kullanıyorsunu visual studio'dan fakat şöyle bi sıkıntı var vac yermiyim bunu nasıl önleyebilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

umutgokmen

Üye
24 Ağu 2017
65
0
İstanbul
Sirswagger.com da ban yedirtmiş ne yazıkki :( onu alıcaktım. Benim amacım kullanmak değil zaten ehsabımda bıçak var env var hileyi kodlayıop tasarlayıp satmak site açmak. amacım bu benim bi gelir elde etmek.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.