Casper CN.TTD4200 (****l Kasa) LEPTOP ALICAM Bİ BAKIN

Necromancy

Katılımcı Üye
9 Şub 2015
713
1
C:\sqlmap
En düşüktede alamazsin hocam
1. bu makina laptop onu unutmayin
2. 2 gb paylaşimli demiş yani ekran kartin 1 gb
ve laptop gaming değilse ki bu özellikte gaming olmaz performans zaten alamazsin çok ısınır alsan bile dediğim gibi fps alabilceğin bi makine değil bu tavsiyem ya laptop alicaksan çitayi yükseltmen yada masaüstü alman

Z E U S

Üye
29 Eki 2012
245
0
İstanbul
bak hocam şuanki makinamdan iyidir şuankinde en düşşükde 22 fps alıyorum cs goda global eliteyim lolde elmas 4 üm bu makinayı alırsam daha iyi yerlere gelebileceğime inanıyorum eagle masterim

Z E U S

Üye
29 Eki 2012
245
0
İstanbul
şuanki masaüstü diyorum yani desktop oluyor heralde .. Dostum bak ben oyun oynamak ve bi kaç iş yapıyorum onun için alıyorum leptopu ve uygun gördüm gidip alacagım bugun İNŞALLAH

Necromancy

Katılımcı Üye
9 Şub 2015
713
1
C:\sqlmap
Tahmin ediyorum bilgisayarin ddr 2 güzel bi upgrade ile bilgisayarini ortalam bi hale getirebilrsin ve masaüstüden iyi performans alirsin..
Eğer laptopu kullanma amacinida sylersen tablet önerebilirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.