Casper VIA M1 root atmak

Malihkbask

Yeni üye
25 Ocak 2019
31
0
Arkadaşlar selam şu casper VIA m1 markalı telefona nasıl root atılır ?

king root gibi değişik program önermeyin

İnternetten öğrenebildiğim kadarıyla önce özel bir recovery lazım telefonla uyumlu ben bir adet buldum galiba , bir sitede yazıyordu oradan indirdin https://gamaken.com/2017/12/casper-via-m1-marsmallow-root-islemi.html

Bu recovery nasıl kuracam ve telefonum root lu değil bilginize işi bilen arkadaş yazsın sadece bı recovery kurmak istiyom

Moderatör tarafında düzenlendi:

Roothaning

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
653
2
Öncelikle bu şekilde bağırarak konuşman yanlış sorununa gelecek olursak download moda alıp twrp veya başka bir şekilde program yükleyebiliyor musun cihazına?

Son düzenleme:

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,407
Hocam öncelikle lütfen üslup unuza dikkat edin herşeyi geçtim burada sizden yaş olarak büyük insanlar var ve size yardımcı olmaya çalışıyorlar sorunuza gelirsek odin deniyebilirsiniz

Malihkbask

Yeni üye
25 Ocak 2019
31
0
Bağırmamın veya kızmamın haklı bir sebebi vardır , casper VIA m1 de download bölümü varsa veya nasıl açıldığı hakkında bir bilgi varsa paylaşırmısınız , çünkü internette yok

Casper via m1 telefonda download modu var mı ? Varsa kendim de 😂 yapacam hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:

TH34MUS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2019
717
1
nowhere
Bağırmamın veya kızmamın haklı bir sebebi vardır , casper VIA m1 de download bölümü varsa veya nasıl açıldığı hakkında bir bilgi varsa paylaşırmısınız , çünkü internette yok

Dostum telefondaki Gelistirici seceneklerinde bulunun OEM ile kilit acmayi ve USB hata ayiklamayi ac sonrasinda telefonu USB kablosuyla PC ye bagla, Odin3 yazilimini PC ye kur ve calistir. Telefonu ses kisma + guc tusu +home tusu (varsa) tuslarina basili titarak calistir. Onunde normal olmayan bir acilis ekrani cikinca basmayi birak ve Odin3 yaziliminda ID:COM yazisinin altinda bir yazi varsa BU YAZIMI CEVAPLA yoksa aygit yoneticisinden telefonda (Genel olarak *** SERIAL yazar) sari unlem olup olmadigini dogrula ve eger varsa UYGUN DRIVERI internetten bul ve kur. Yok ise telefonda Bootloader veya Download mod yoktur. Gerisi kafa isi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.