Casus Programlar ...

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
Merhaba arkadaşlar ...
Ben bilgisayarımda neler yapıldığını nasıl görebilirim. Mesela facebook'ta yazılan mesajlar ya da nerelere girilmiş vb bilgilerin hotmail adresime gelmesini istiyorum ya da başka bir text dosyasına . Casus bilgisayar diye bir yazılım indirdim . Bilgisayarımda avira antivirüs var güncel olarak virüslü diyor . Bir şey yapamadım. Ancak keylogger vb tarzı yazılımlar önermeyin çünkü FUD olmayınca bir işe yaramıyor . Bunun için çözüm önerileriniz var mı acaba ? Bilgisi olanlar yorum yaparlarsa sevinirim ;)
İyi forumlar ...

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
Pekala arkadaşlar. Şimdi ben avira antiviri deactive ettim . Ve casus 007 kurdum şu an güzel çalışıyor. Ancak bu programın bana bir zararı olur mu ? Ne bilim başkası tarafından hack filan olabilir mi ?

Greenhack

Üye
3 Haz 2013
70
0
Pekala arkadaşlar. Şimdi ben avira antiviri deactive ettim . Ve casus 007 kurdum şu an güzel çalışıyor. Ancak bu programın bana bir zararı olur mu ? Ne bilim başkası tarafından hack filan olabilir mi ?

Casus bilgisayar007 var bildiğim onu kur dene :D Şakayı bir yana bırakalımda casus bilgisayar programının bilgisayara bir zararı yoktur.Aslen hiç bir keylogger programının zararı yoktur sadece yazdıklarını kaydedip başka birine yollar yani bilgisayarı çökertmez veya yavaslatmaz.Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin onu

CourierC

Kıdemli Üye
16 Ağu 2010
2,655
0
C:\Windows
Açıkçası 007 Spy programını hiç önermem dostum. CTRL + F7'ydi yanlış hatırlamıyorsam kısayol tuşu. Programı açtıktan bir 30 40 dakika sonra programı açamaz hale geliyorsunuz. Çok kötü bir keylogger programı açıkçası hiç önermiyorum.

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
Açıkçası 007 Spy programını hiç önermem dostum. CTRL + F7'ydi yanlış hatırlamıyorsam kısayol tuşu. Programı açtıktan bir 30 40 dakika sonra programı açamaz hale geliyorsunuz. Çok kötü bir keylogger programı açıkçası hiç önermiyorum.

Peki ne tarz bir program kullanayım . Ancak kaydetme yerini bana soracak .txt şeklinde olabilir. Local Logger tarzı bir yazılım da olabilir. ;) Tavsiye ettiğiniz bir yazılım varsa virüssüz sadece klavyeden yazılanları .txt dosyasına kayıt edecek o kadar ama D:/ ye kaydedecek.

CourierC

Kıdemli Üye
16 Ağu 2010
2,655
0
C:\Windows
2 ay öncesine kadar 007 Spy programını kullan derdim fakat güncellemelerden olsa gerek çok bozdu kendini kullanılamaz hale geldi. Eğer evinizde bulunan ikinci bir bilgisayar olmuş olsa RAT yollayın zararsız özelliksiz derdim fakat kendi bilgisayarınızı ele alıyorsak RAT işe yaramaz çünkü ön planda (simge durumunda) oluyor olması gerek. Bu konuda başka bir yazılım aklıma gelmiyor şua anda.

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
Bilgilendirme için teşekkürler . Pekala sizin bu programı önermediğiniz tarafı sadece 30 - 40 dk içinde açılmamış olması mı ? Benim pc de deepfreeze var . Bulunan virüs [tr/spy.spy 007.a] bu . Bunun sisteme herhangi bir zararı olabilir mi ? Zaten ben programı sürekli açmıcam gizli modda bırakıcam . Mailime gelsin belli aralıklarla yeterli benim için :) Virüs programını deaktif edip programı kurdugumda ve daha sonra virüs programını aktif ettiğimde virüsü algılamıyor . Çoğu kişi Local Logger önerdi ancak onlarda virüslü oluyor :( Ne yapayım bilemedim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.