CC - Çalıntı Kredi Kartı

Kurtga

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
811
2
.
Çalıntı Kredi Kartı İstiyorum ! [Konuları]

CC Kullanımı kesinlikle suçtur !

Son günlerde forumdaki yardım merkezi bölümüne çok fazla cc adında konu açıldı ki hepsi çöpe taşındı.

Forumumuzda CC paylaşımı yasaktır öncelikle bunu söylemek istiyorum.

R0oJNo.jpg

Öncelikle konuda kullanacağım başlıca terimleri açıklamam gerek.

CC : Çalıntı kredi kartı demektir.

3D Secure : 3D Secure, çalıntı kredi kartı ile yapılabilecek herhangi bir işlemi %100 önlüyor. Sebebi ise kart sahibinin telefonuna mesaj göndermesidir.Ancak günümüzde hala bu sistemi kullanmayan alışveriş siteleri var.

Ship :3D securesiz sitelerden cc yoluyla alışveriş yapımına denir. Kısacası sipariş verirsiniz.

Drop : CC ile sipariş edilen ürünü teslim edilecek adresten alınmaya denir.

Database : Veribantı demektir.

Gerekli şeyleri açıkladığımıza göre nasıl bu şeyi elde ettiklerini açıklamalıyız.

Örneğin bir tişört sipariş ettiniz, aldığınız sitede bir sql açığı var. Bu açıktan yararlanarak dbsi çekildiği an kredi kartınız tehlikede demektir.

Bu yöntemleri yapamayan bazı kişiler cc paylaşımı yapan sitelerden çalıntı kredi kartı elde ederler.

M0L63Q.jpg

Sırasıyla nasıl elde ederler ?

1)Hedef sitenin database'si çekilir.

2)Shiplenecek site bulunur.

3)Teslim edildiğinde kargodan droplanır.

Eg5VZA.jpg

Suçu nedir ?

Çalıntı kredi kartı kullanımı kesinlikle yasaktır.

Kullanılması durumunda 10-22 yıl arası hapis cezasına çarptırılabilirsiniz.

Umarım bir daha forumumuz da böyle konular paylaşılmaz.

Son düzenleme:

Redlion12

Kıdemli Üye
3 Ara 2015
2,023
1
~
Eline sağlık kardeşim. Bide şu para kazanma siteleri yasaklansa çok iyi olur millet sırf ref kasmak için foruma üye oluyor :)

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Şakasına diyorum, bende biliyorum kul hakkı olduğunu dostum.

Eğer Türk CC kullanmaz isen ve güzelce mac adresini, ıp adresini saklarsan hiç bir sorun olmaz dostum.

Yanlış bilgi veriyorsun kardeşim :) İnternet üzerinde gizlenmek uzundur. 1-2 programla bunu emin ol ki sağlıyamazsın. Mac adresini ve ip adresini değiştirdikten sonra olay bitti artık çalıp herşeyi bedavaya alabilirim diyemezsin. Siber polislerimiz emin ol bunları adımına kadar düşünüyor. Mesela Hacker Onur'a 135 yıl daha... - Son Dakika Güncel Haberler Bu Hacker onur'u bir araştırır mısın? Bildiği şeyleri bir nebzede olsa gör. ama sonu? Bak hapiste.

bi vpn açarak bir mac adresi degiştirerek gizliligi tam tamına sağlıyamazsınız. "CC" Kullanmayın , Kullandıtırmayın. İlk başta size şaka gibi gelebilir ama bir gün gece evinize polis baskını yapılırsa ozaman görürsünüz.

lafım sana değil kurtga kardesim üzerine alınma :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.