CCNA seviyesine temel network dersi

The Alone

Katılımcı Üye
17 May 2018
266
1
Arkadaşlar ben ccna seviyesinde temel network bilmek istiyorum doğru düzgün bir eğitim seti bulamadım önerdiğiniz bir eğitim seti var mı ?
lütfen yarım yamalak olmasın ve dediğim gibi sadece ccna seviyesinde temel network öğrenmek istiyorum.

darkstart

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
535
0
kernel_panic
Bu konuda çözümparka bakmanı tavsiye ederim böyle konular genelde makale şeklinde yayınlıyorlar.
Hocam bence çözümpark'a güvenerek iş yapılmaz adam bi program yada bi rol kuracaksın bilgisayarına diyelim ki Firewall'daki bi port izin vermiyor , Adamlar o portu araştırıp bulmak yerine sana "Firewall ı komple kapat öyle kur " diye çok yanlış tavsiyeler veriyor.
Cemal Taner YouTube kanalında anlatıyordu, işine yarayabilir.
Katılıyorum buna .Cemal hoca zamanında ccna eğitimlerinde ödül almış bi adam.

Cemal Taner'in CCNA eğitimlerini izle
Bilgisayarına sanal makinede Cisco Firewallar kurarak yapılandır rol ekle, sil ,düzelt vs yani firewalla elin alışsın.
2 veya fazla sanal makineyi birbirine bağla dosya alışverişi yaptır , ping attır , telnet çek vs vs network'ğ tanı
Ve son olarak da çıkmış soruları al ve onlara çalış.
kolay gelsin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.