CD'siz Format Atma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burcinlekesiz

Yeni üye
5 Ara 2010
19
0
anlamadım :)) hdd yı sılıyosa kendı kendıne nasıl xp yı yukleyecek onceden yukledıgımız bır ısletım sıstemını saklayıp bu ıslemı yaptıktan sonra kendı kendınemı yukluyor :)) kusura bakma anlayamadımda

vernulsa46

Yeni üye
5 Ara 2010
14
0
arkadaslar bana bi iyilik yapa bilirmisiniz sikroad ı nerden indire bilirim şimdiden teşekkür edrim

Sephirot1403

Katılımcı Üye
15 Eki 2010
852
0
İstanbul
bence denemeyin baksana sürücü felan gidiyormus disk c d felan bunla galiba :secret:yaho1:yaho1:yaho1:yaho1:yaho1:yaho1:yaho1:yaho1

burcinlekesiz

Yeni üye
5 Ara 2010
19
0
sen ındırememıs olabılırsın ınternetının bıraz hızlı sekılde ıslemesı lazım yoksa hata verıyo yoksa sorun yok

<sabri>

Yeni üye
19 Eyl 2009
5
0
Bilgi eksik ve yanlış hacıı. Marka bilgisayarlarda ilk sistem kurulumunda sistemin tekrar kurulumu (recovey) hazırlanıyo. Biliyosan Pc ne sende kurabilirsin. benim pc'mde kurduğum recovey yok mesela.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.