celiski icinde kaldim..

Muratcik1

Yeni üye
19 Mar 2017
42
0
sizlere basima gelen olaylari anlatsam guler misiniz aglar mısınız tahmin edemem saten asıl sorun da burada .. dun gece bardan cikarken arkadaslarımla internet mevzusu yaparken guvendiğim tanıdığım birisi internet diye birseyin olmadiğini soyledi. aslında somut anlamda tsabiki yok.gorunmez bir enerji biçimidir internet. söz gelimi bilgisayarda yokdur. cunku nedeni (arkadasim ucak muhendisi ama bilgisayar muhendisi değil.) insan zayıf bir varlıkmış onun dusunduğu sekliyle.halem buna inanmak guç.. yalnız sizce de doğru sayılmaz mı bu önermeler ? robot vs ,bilgisayar uretiyoruz ama halen ilkellikle boğuşuyoruz. hepimiz bir hayal kapılıp gidiyoruz . benim kanaatim bu gezegenin kendi ekseni etrafında ses hızında dondugunu soyleyenlerin bu sacmaliğa bizi kitaplar sayesinde inandırıp bununla yetmeyip bizi tuhaf sekilde uretemeyecegimiz bir uygarlıkla
kontrol etmeleri .. eger bugun dunya insanları bir birine nukleer atıp kıyım gerceklestiriyorsa bu sahiden bir hastalığa delildir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.