Çevrenizdeki Kişinin Whatsappını Hackleyin

DeadlyKing

Yeni üye
1 Mar 2020
8
2
HEPİNİZE MEHRABA THT AİLESİ BEN BARIŞ BUGÜN BOMBA KONU İLE KARŞINIZDAYIM (BAZILARI BİLİYODUR BU TAKTİĞİ AMA BİLMEYENLER VARDIR MUTLAKA ONLAR İÇİN PAYLAŞIYORUM)

ÇEVRENİZDEKİ BİR KİŞİNİN WHATSAPPINI HACKLEYİN

1-) İlk Öncelikle O Kişinin 1 Dk Telefonunu Almanız Lazım

2-) Aldınız Var Sayıyorum Arama Kısmına Girip **21* Kendi Numaranızı Yazın #

3-) Yazdıktan Sonra Telefonunuzdan Kendi Whattsap Hesabınızdan Çıkın Çıkmak İstemiyorsanız Whatsappı Klonlayabilirsiniz Klonlamayı Bilmiyorsanız [ame="https://www.youtube.com/watch?v=zPcnfeM2LtI"]BU VİDEOYU İZLE[/ame]

4-)
Evet Kişinin Whatsapp Numarasını Giriyosunuz İlk Başta Kişiye Sms Gidicek Altta Beni Ara Seçeneği Olcak Ona Basın

5-) Hedefin Telefonunda Girdiğimiz Kod Sayesinde Çağrı Yönlendirmesi Yaptık Hedefi Arayan Kişi Aslında Sizi Aramış Olucak Böylelikle Whatsapp Sizi Aramış Olcak Sonra Kodu Girin

6-) Evet Hesaptasınız Artık Sonra Kişinin Telefonunu Alıp Arama Kısmına # # 21 # Kodunu Girin Eğer Bunu Yapmazsanız Hedefi Arayan Kişiler Aslında Sizi Arıcak

7-) Hesabın Kalıcı Olmasını İstiyorsanız Ayarlara Girip İki Doğrulamalı Faktörü Açın Ve Whatsappı Tekrardan Klonla Ordan Hedef Kişinin Numarasını Girerek İkide Birde Beni Ara Tekrardan Mesaj Gönder Yapın Bunu 3-5 Gün Yapın Belirli Aralıklarda Ve Artık Hesap Tamamen Sizindir İstediğiniz Gibi Kullanabilirsiniz

Son düzenleme:

anonim321

Katılımcı Üye
12 Ocak 2021
308
33
HEPİNİZE MEHRABA THT AİLESİ BEN BARIŞ BUGÜN BOMBA KONU İLE KARŞINIZDAYIM (BAZILARI BİLİYODUR BU TAKTİĞİ AMA BİLMEYENLER VARDIR MUTLAKA ONLAR İÇİN PAYLAŞIYORUM)

ÇEVRENİZDEKİ BİR KİŞİNİN WHATSAPPINI HACKLEYİN

1-) İlk Öncelikle O Kişinin 1 Dk Telefonunu Almanız Lazım

2-) Aldınız Var Sayıyorum Arama Kısmına Girip **21* Kendi Numaranızı Yazın #

3-) Yazdıktan Sonra Telefonunuzdan Kendi Whattsap Hesabınızdan Çıkın Çıkmak İstemiyorsanız Whatsappı Klonlayabilirsiniz Klonlamayı Bilmiyorsanız BU VİDEOYU İZLE

4-)
Evet Kişinin Whatsapp Numarasını Giriyosunuz İlk Başta Kişiye Sms Gidicek Altta Beni Ara Seçeneği Olcak Ona Basın

5-) Hedefin Telefonunda Girdiğimiz Kod Sayesinde Çağrı Yönlendirmesi Yaptık Hedefi Arayan Kişi Aslında Sizi Aramış Olucak Böylelikle Whatsapp Sizi Aramış Olcak Sonra Kodu Girin

6-) Evet Hesaptasınız Artık Sonra Kişinin Telefonunu Alıp Arama Kısmına # # 21 # Kodunu Girin Eğer Bunu Yapmazsanız Hedefi Arayan Kişiler Aslında Sizi Arıcak

7-) Hesabın Kalıcı Olmasını İstiyorsanız Ayarlara Girip İki Doğrulamalı Faktörü Açın Ve Whatsappı Tekrardan Klonla Ordan Hedef Kişinin Numarasını Girerek İkide Birde Beni Ara Tekrardan Mesaj Gönder Yapın Bunu 3-5 Gün Yapın Belirli Aralıklarda Ve Artık Hesap Tamamen Sizindir İstediğiniz Gibi Kullanabilirsiniz

Faydalı seni daha çok görürüz umarım 👌👌

OperServ

Katılımcı Üye
11 Şub 2008
334
44
## 21 ## bu kod bazı telefonlarda çalışmayabilir ayrıca bu kod neyi temsil ediyor onuda açıklasaydın iyi olurdu

Ahrem

Uzman üye
27 Şub 2016
1,030
0
ArchyLegends
## 21 ## bu kod bazı telefonlarda çalışmayabilir ayrıca bu kod neyi temsil ediyor onuda açıklasaydın iyi olurdu

Bu kod o telefona gelen çağrıların yazdığınız numaraya gelmesini sağlıyor telesekreter gibi düşünebilirsin ben müsait değilim sekreterime yönlendirdim sizi tarzında basit bir sm ama etkili olabilir tabi ki karşı taraftan telefonu almak biraz zor olabilir o ayrı bir konu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.