Ceys İle Röportaj |No.1|

N01

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,213
2
Yer6dan
Selamun Aleykum Bugün Bir Seri Yapacağım ÜDY Nin Hayatı :)
Hemen Başlayalım.

1-İsminiz Nedir Nerede Yaşıyorsunuz?

++ İsmimi birçok kişi biliyor ama gizli tutmak istiyorum.
İstanbul'da yaşıyorum genelde ama okul nedeniyle Elazığ'dayım.

2-Nickiniz Alıntımı ve Nerden Bu Aklınıza Geldi ?
++Alıntı değil bana ait. Bu nick bana birinden hediye diyebilirm. Oturup düşündük bunu.

3-Forumu Ne Zaman Ve Nasıl Keşfettiniz?
++Forumla çok geç tanıştım. Aslında 2010 lu dönemlerde sürekli işime yarayan bir site gibiydi.
Sonraları sosyal medya hesaplarında ermenistana saldırı düzenleneceği ve bundan dolayı üyeliklerin açıldığı duyuruldu.
Bende bu vesileyle üye oldum. THT benim sonradan tanıdığım kardeşim gibidir.

3-Forumda İlgilendiğiniz Bölüm Hangisidir
++Genelde Linux,Siber Güvenlik bölümleri ile ilgilenirim ve yakında Adli Bilişim eklenecek

4-Bu Rütbeye Gelmeyi Düşünüyormuydun? Rütbenden Memnunmusun?
++Aslında ben hiç rütbeyi düşünmedim. Tabi rütbe atlayınca o heyecanı ve mutluluğu tarif edemem.
Forumda rütbe bizler için önemli değil, istere albay ister admin olsun herkes gönül vererek yapar bu işi.

5-Forumda En Sevdiğiniz (UDY hariç) Kişiler Kimlerdir ?
++Forumdaki bütün üyelerimizi severim ayrım yapmak olmaz.
Ama muhabbetim olan arkadaşlar var
.

6-Uzmanlık Alanınız Ne?
++Uzmanlık demeyelim de ilgi alanı daha doğru olur. Genel anlamda siber güvenlikle ve yazılımla ilgileniyorum.

7-Türk Hack Team Ve Atatürk Deyince Aklınıza Ne Geliyor ?
++THT deyince vatan, bayrak aşkıyla yanan.
gönüllü olarak genç nesillere yön veren, bilgilendiren,
ve acısıyla tatlısıyla bir ailedir benim için.
Atatürk deyince; --- (başta bir şeyler yazayım dedim ama inan içimdekini kelimeler anlatamadı.)

8-Forumda Unutmadığınız Veya Yaşadığınız Bir Anı Varmı?
++Hergünümüz anı burda zaten. Unutmadığım zamanlar çok oldu hepsini yazmak zor olacağı için geçelim bu soruyu.

9-Günlük Yaşantınızda Nasıl birisiniz?
++Normal bi insan işte...

10-Mesleğiniz Nedir?
++Öğrencyiyim daha okul bitmedi.

11-En Büyük Hayalleriniz nelerdir?
++Türk devletinin dünyaya hükmetmesi.

12-Hiç Hacklendiniz mi?
++Hayır.

Benimle Bilgilerini Paylaştığın İçin Teşekkür Ederim.
Rica ederim.

13-Son olarak eklemek istediğiniz bişey varmı??
++Çok sevdiğim bir kardeşimin profilindeki yazıyı yazayım buraya;
"Kendinizi geliştirmeye o kadar çok zaman harcayın ki Başkalarının yaptıklarıyla ilgilenmeye ve onları eleştirmeye vaktiniz olmasın"

No.1 ; Benimle Bilgilerini Paylaştığın İçin Teşekkür Ederim.
Ceys ; Rica ederim.

Serinin Devamı Gelecektir.​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.