Ceza Alırmıyım lütFen çok acil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yeni12

Katılımcı Üye
22 Ocak 2011
520
0
Bingöl
Arkadaşlar bizim ev telefonu çalışmıyordu ve birazdan ptt den görevliler gelecek bakıcak ama evde internet çoğaltıcısı var asıl internet benım evımde ama bn interneti alt kattakı komşumuzla beraber kullanıyoruz ve bun için swiç kullanıyorum kablolu--ay sonuda faturayı ıkımız ödüyoruz....görevlıler gelir ise ceza verebilirlermı lütfen yardım

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Görevliler direk olarak ceza uygulayamaz ancak konuyla ilgili ttnete ihbarda bulunabilirler ki zaten yasak olduğunu sende biliyorsun en azından onlar gelip gidene kadar swichi sök başını ağrıtacak bi ihtimal kalmasın...sora tekrar eski düzene dönersin..

Gerçi pek ilgilenmezler ama kıl birine denk gelirsen ihbar ederler...

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Bağlantıyı her türlü yaparsın olmadı yaptırırsın ama ceza yaptırımı ağır olabilir buna çözüm bulamazsın..Tabiki gelecekler ihbar edecekler çok ağır cezalar alacaksın demiyorum ama yinede bu ihtimali değerlendir...

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Bak kardeşim şikayet olmadığı sürece sorun yok..Ama şikayet olursa sıkıntı belkide adamlar hiç alakadar olmaz ama ben her ihtimale karşı bu öneride bulundum..Cezası var ama sözleşmende ne yazıyor bilmiyorum yinede dikkat et derim yok ya ne uğraşıcam diyosanda salla gitsin :D

StarTÜRK

Kıdemli Üye
22 Eki 2009
3,765
0
\windows\sys
baglantıyı kopar kabloları topla ve sakla görürse hakında işlem yapmak için tutanak tuta bilir interneti dagıtanların yani ortak kullananların vezası 5 bin 7bin tl arası degişir gecen gazetede yazdı.
kabloları ortadan yok et tamamdır gidince geri takarsın

yeni12

Katılımcı Üye
22 Ocak 2011
520
0
Bingöl
baglantıyı kopar kabloları topla ve sakla görürse hakında işlem yapmak için tutanak tuta bilir interneti dagıtanların yani ortak kullananların vezası 5 bin 7bin tl arası degişir gecen gazetede yazdı.
kabloları ortadan yok et tamamdır gidince geri takarsın

Ondan sonra yine yaparsam Telefon giderse ondan korkuyorum

Ve mutlu son :) Adam Geldi GörmeDi Bile :) Sadece Güldü Aynen Devam Et dedi Telefon sorunuda Düzeldi Önerileriniz için hepinize teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Dediğimize gelmiş tınlamamış bile :D Ama gülüp geçmeyede bilirdi anlatamaya çalıştığımızda o konuydu..Neyse sorunun hallolmuş hadi geçmiş olsun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.