CGI ESKI surum PHP

Chipher

Yeni üye
30 Tem 2023
7
0
Merhabalar arkadaslar oncelikle nessusda hedef siteyi taradm ve eski surum php confiqrasyonu diye bir hata verdi risk score 10/10 dur. Daha sonra metosploitle bir seyler denemek isdedim ve php surumlerinin 7.4.3.3 oldunu gordum yani cok eskiydi msfconsole ile sizma islemi gerceklesdirmek isdedim fakat her defasinda bir hata mesaji aliyorum. Exploit completed but no session created. Linuxda guncelldim metosploitide guncelledim fakat sonuc yok bi turlu. Birde bundan baska Sitenin admin panelinin usernamelerini buldum 4 tane usermanasi var faarkli farkli ancak sifreleri bulamiyorum. Onerilerinizi ve cevablarinizi bekliyorum .ONCEDEN TESEKKURLER

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.