Charles Youtube Hilesi

flexinnnn

Katılımcı Üye
30 Eyl 2012
682
0
Merhaba arkadaşlar kaç gündür başıma bela oldu Charles diye bi proxy programıyla videomun izlenme sayısını arttırdım fakat video 301'de tıkandı. Yorumlarda bazı arkadaşlar kilitlenip hiçbir zaman sayacın çalışmayacağını söylüyorlar. Bu durumdan nasıl kurtulurum?

azad95

Katılımcı Üye
8 Şub 2011
306
0
Bende Charles kurbanı oldum kardeşim.O hileyi hangi videoda kullandıysan o video izlenme sayısı askıda kalıyor diye biliyorum.Şahsen benim video 1 aydır 306 izlenme .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.