Çözüldü Cheat Engine (Float) Pointer Kodlama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hawkiin

Üye
6 Ağu 2015
61
0
Merhaba değerli THT üyeleri,bitane oyun için kendim bulduğum birkaç kalıcı pointer var hepsi de float üzerinden aratarak bulduğum kodlar.Kodlamanın youtube üzerinde 4 byte kodlarına göre kodlama şekli mevcut ben onun üzerinden aynısını kendim kopya çekerek kodladım fakat olmadı program çalıştı ama aktif dediğimde oyuna geçmedi... (pointerde herhangi bir sıkıntı yok cheat engine üzerinden çok başarılı şekilde değiştirebiliyorum sıkıntı olmuyor) bunu programa dökmek istiyorum ama olmuyor 1 gün boyunca kaynak aradım bulamadım. Bilgisi olan var ise yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

srgalize35

Üye
15 Kas 2009
201
0
kardeşim bu vidoedan bahsetmiştim , çalışmıyor.

programı oyuna bağlaman gerekiyor mesela knightta attachko diye bi komut vardı pencere adından oyuna bağlanıyor du bence o videolara bir göz at programı o oyuna bağlaman gerekiyor tıpkı c e yi açtığında değerlerini değiştireceğin oyunu tıklaman gibi pointer çalışıyordur ama kodu boşa gönderiyordur

Gbmdpof

Kıdemli Üye
23 Eyl 2016
2,001
11
C#'ta VAMemory adındaki hazır bellek sınıfı ile float değerleri okuyup yazabilirsiniz ama hilenizin undetected olması kendi sınıfınızı yazmanızı öneririm.

VAMemory'de .WriteFloat ve .ReadFloat ile veri yazıp okuyabilirsiniz.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Eğer konu sahibinin sorunu devam ediyorsa özel mesaj ile belirtebilir konunun açılmasını rica edebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.