Cheat Engine Hile Programı Trainer Yapımı Yardım!

bukalemun92

Katılımcı Üye
29 Şub 2012
747
0
İzmir!
Arkadaşlar, Cheat engine kullanmada bir sıkıntı yaşamıyorum, lakin yaptığım bir hileyi sürekli kılmak için trainere ihtiyacım oluyor, fakat ne zaman yapmaya kalksam trainer, hep çuvallıyorum. İnternetten videolarınıda seyredip yapıyorum ama yine olmuyor.
Aranızda bu programdan ve bu programla trainer yapımından anlayanınız varsa yardımcı olursa sevinirim.
İyi forumlar.

hacker_ceset

Katılımcı Üye
4 Ocak 2009
356
1
C:\WINDOWS\
Maalesef bu konularda örnek olup önümüzde önder olacak kişi sayısı çok az bulduklarımız da 2-3 sorundan sonra cevaplamayıp bırakıp gidiyorlar öğretecek doğru kişiyi bulmak çok zor..

bukalemun92

Katılımcı Üye
29 Şub 2012
747
0
İzmir!
trainer yapımını biliyorum arkadaşlar, sorun yaptıktan sonra çalışmaması, cheat engineye hakimim, ama trainerin neden çalışmadığını çözemiyorum. Bir yerde hata mı yapıyorum, bilgisayardan kaynaklı bir sorun mu onu bulmam lazım, yok mu yardımcı olabilecek bir kişi?
Birde foruma ne olmuş böyle, mesajlarımı dahi göremiyorum aboneliklerimi listeleden, resimler, avatarlar falan hep gitmiş, bir şey mi oldu?

EnesCyln58

Üye
8 Şub 2015
144
0
Los Santos
Cheat Engine Deki Pointerlerle Yapıyorsun Büyük İhtimal Ve O Pointerler Kalıcı Deyil Cheat Engine Açıkken Bİr Kere Çalışır Oyunu Kapayıp Açınca Pointerler Deyişiyor Bu yüzden Çalışmaz Triner

RedHour

Kıdemli Üye
22 Eki 2012
4,097
2
Sivas
Cheat Engine Deki Pointerlerle Yapıyorsun Büyük İhtimal Ve O Pointerler Kalıcı Deyil Cheat Engine Açıkken Bİr Kere Çalışır Oyunu Kapayıp Açınca Pointerler Deyişiyor Bu yüzden Çalışmaz Triner

Yanlış biliyorsun :( pointerlerin özelliği değişmemesi heleki online oyunlardaki en büyük yardımcımızdır pointer ne zaman değişir dersen oyuna güncelleme vs. şeyler geldiğinde değişmektedir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.