Chrome çok yavaş

TitanB

Üye
22 Ağu 2016
68
0
Ankara
Youtubeden 1080p Video izleyebiliyorum ama
HERHANGİ bir siteden indirme yaparken 50kb/s ' e kadar düşüp daha sonra da indirme hızı 50kb/s de iken
indirme yapmıyor
çözümü nedir?

Al5ancak

Üye
31 Ara 2018
170
2
Merhabalar Chrome yerine başka bir tarayıcı kullanabilirsiniz.(Örneğin Opera,Firefox gibi).İnternetten hızlı dosya indirmek için ise İnternet download manager programını kullanabilirsiniz.(Normalinden 2 kat daha hızlı indiriyor.).İyi forumlar.

TitanB

Üye
22 Ağu 2016
68
0
Ankara
teşekkürler fakat diğer tarayıcılarda da aynı problem var, bazen Steam de indirme yaparken de oluyor, Torrent den indirme yaparken olmuyor tamamen kafasına göre.. sorunun nerden kaynaklandığını çözemedim Al5ancak

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
TitanB

advantec system care ultimate ile taratabilirsin hem virüs programı olarak kullan hem bakım onarım optimizasyon yaparsın, benimde öyleydi 1 modemi fabrika ayarlarına çevirdim 2 inci format attım düzeldi ,örnegin turbobit gibi siteler vip ve free sürümü var vip ile indirince hızlı digeri yavaş, torrnet steam hızlı , bide bazı siteler reklam engelleyicisi varsa dosyayı yavaş indirtiyor ve üye ol reklam engelleyici devre dışı bırak öyle indir diyor

HackerByAdem

Katılımcı Üye
21 Nis 2015
321
0
Diyarbakır
HackerByAdem Hocam Bilip, bilmeden yazmasaydın keşke. Sıfırladım ve Wi-fi yazısı tamamen kayboldu, driverler de güncel şimdi ne yapacağım durum daha beter oldu

E hocam bunda benim ne suçum var ki? Anlaşılan sistem dosyaları geçerliliğini yitirmiş. Onarım yapılması veya temiz bir yükleme yapılması gerekiyor. İstersen önce bir onarımı dene.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.