Chrome, cookies ler nereye kayıt ediliyor?

PS1K0

Uzman üye
6 Ağu 2015
1,143
14
root@kali
Merhabalar, Açık kaynak kodlu C# sağlam bir stealer buldum password, history ve autofill konusunda harika fakat cookies bulamıyor. Programı debug ederek ilerledim ve Chrome üzerinden cookiesleri bulmak için C:\Users\USERNAME\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Cookies bu konuma bakıyor ve böyle bir dosya bulamadığından cookiesleri alamıyorum. Program 2-3 yıl önce yazılmış acaba Google chrome cookislerin yerinimi değiştirdi diye düşündüm bir bilgisi olan varsa harika olur iyi günler...
Kullandığım stealer: Adamantium-Thief

PS1K0

Uzman üye
6 Ağu 2015
1,143
14
root@kali
Merhabalar, Açık kaynak kodlu C# sağlam bir stealer buldum password, history ve autofill konusunda harika fakat cookies bulamıyor. Programı debug ederek ilerledim ve Chrome üzerinden cookiesleri bulmak için C:\Users\USERNAME\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Cookies bu konuma bakıyor ve böyle bir dosya bulamadığından cookiesleri alamıyorum. Program 2-3 yıl önce yazılmış acaba Google chrome cookislerin yerinimi değiştirdi diye düşündüm bir bilgisi olan varsa harika olur iyi günler...
Kullandığım stealer: Adamantium-Thief

Edit: Konumu buldum Default\Network\Cookies konumuna kayıt ediyormuş programı editledim ve o konumdan almasını sağladım ama bu seferde başka bir yerde hata verdi program. Cookiesleri alabilecek stealer varsa paylaşırsanız harika olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.