Chrome geçmişte görünen sayfaya tempten ulaşma (Acil)

Cnokyc

Katılımcı Üye
6 Şub 2010
523
0
Merhaba arkadaşlar,
Biliyorsunuz dizimag kapatıldı. Ben bazı sebeplerden ötürü aylardır internetten dizi izlemiyordum. Ancak dizimagteki dizilerin pek çoğunu da takip ederdim. Hepsinin kaydı dizimag serverdaki profil sayfamda bulunuyordu. Hatırlamam imkansız hangi dizide nerede kaldığımı. Ancak chrome geçmişe baktığımda 22 Ağu 2013 tarihinde bu sayfaya girildiğini görüyorum. Bunun kaydı illa ki kendi bilgisayarımda bir yerde temp dosyası olarak tutuluyor. Bu dosyaya nasıl ulaşabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.
İyi forumlar.

Cnokyc

Katılımcı Üye
6 Şub 2010
523
0
local settings erişim engeli var ancak ayrı bir klasör var app data diye. oradan belirttiğiniz klasöre ulaştım ancak tüm dosyalar son bir iki güne ait. yine de teşekkürler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.