Chrome Takılma Hatası Nasıl Çözülür ?

Kruvazör

Ar-Ge Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,795
38
2,721
Liman
selamun aleyküm 1 2 saattir chorome çok fazla takılmaya başladı ve hata vermeye başladı sizce bunun nedeni nedir (şuan androidteyim, androidte takılıyor)
çok fazla sayfa açmanız durumunda cihazınızın gücünün yetersiz gelmesi tarzı bir problem olmuş olabilir
her ihtimale karşı

chrome uygulama ayarlarına girin uygulamayı durdun yapın ve yeniden çalıştırın.

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
446
3
248
21
Kali Linux
MERHABA DOSTUM
SEN YARDIM AÇAR AÇMAZ GELDİM :)

5aE7rL.png

son zamanlarda bende de aynı sorun var.
Telefonuma kendi yaptığım trojan sonrası olmaya başladı.
silip geri yükledim ancak bir fayda etmedi
önbelleği verileri vs. sildim yine düzelmedi

Turk Hack Team Çaylak

Son düzenleme:

OCTJOSEF

Katılımcı Üye
15 Şub 2022
548
1
192
Hep Aynı Çukurda
MERHABA DOSTUM
SEN YARDIM AÇAR AÇMAZ GELDİM :)

5aE7rL.png

son zamanlarda bende de aynı sorun var.
Telefonuma kendi yaptığım trojan sonrası olmaya başladı.
silip geri yükledim ancak bir fayda etmedi
önbelleği verileri vs. sildim yine düzelmedi

Turk Hack Team Çaylak
tamamdır hocam çözümü bulursanız size zahmet yazarsanız sevinirim
Öncelikle merhaba sayın üye;

Telefonunuzdan ayarlar'a sonra uygulamalara girip chrome'u bulup verilerini sıfırlayabilirmisiniz. Düzelmeye bilir ama yinede bir şansımızı deneyelim.

İyi forumlar dilerim
Teşekkürler hocam
ayarlar bölümünden verileri temizlemen gerek
Teşekkürler hocam

GökBörü.

Uzman üye
20 Haz 2021
1,815
5
1,048
Kara Harp Okulu
denemende fayda var bendede olmuştu bi ara sorunun çözülür ise ÇÖZÜLDÜ işaretlerseniz sevinirim diğer konuların önüne geçmesin.

Proxy Ayarlarında Küçük bir Ayar Yapmak gerekmetesiniz. Bunun için Tarayıcınızın Ayarlar > Gelişmiş Ayarları Göster > Ağ Altında Proxy Ayarlarını Değiştir kısmına giriyoruz Açılan Pencere’de Yerel Ağ Ayarları Kısmına Giriyoruz .
Ayarları Otomatik Algıla kısmındaki Onay Kutucuna işareti koyuyoruz ve tamam diyerek işlemi Sonlandırıyoruz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.