Chrome'u kaldırın [Silin]

ENFP

Üye
15 Mar 2018
124
0
mobAq8.jpg

Hocam Fazla Bi Alakası Yok Sanki He :D

herkkesde aynı sonuçu göstermiyor olabilir

MQY

Yeni üye
22 Tem 2009
28
0
Bende 17 tane açık google chrome gözüküyor cpu kullanımı 0-1 arası değişiyor, en fazla bellek kullanımı 164mb, yavaş olduğunu düşünmüyorum ama bu 17 tane chrome işleminin olması ne anlama geliyor? Sadece 1 sayfa açık, o da bu sayfa. Acaba açıp kapattığımda arka planda çalışmaya devam mı ediyor?

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,228
31
chrome'u diğer tarayıcılardan daha kullanışlı ve hızlı buluyorum.Ve kullanmaya devam...:)

xSuyDQ.png

ByBela1

Uzman üye
18 Şub 2012
1,455
1
THT
Güncellediğimden beri sorunlarla karşılaşıyorum bende eski sürümünü yükledim güncellemeyen varsa sıkıntı olmaz dostlarım

dejavu178

Üye
24 Eki 2012
154
0
İstanbul
opera, firefox, vivaldi ve chrome bazen de yandex kullanıyorum bazen hepsi açık oluyor. chrome'un sistemi çok yorduğu bir gerçek ama sıkıntı çekmiyorum

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
837
Semerkant
Doğrudur fazla kötü ama basit bir tarayıcı.Mozilla'nın sitesine bir bakın ilk anlatım ne.
https://www.mozilla.org/tr/firefox/new/

Bana sorarsanız en iyi tarayıcı opera çok kullandım ve bir hatasını görmedim.Hatta çok fazla özelliği var tanıtmak gerek onu.

Mesela bir mp3 opera ile aç yapabiliriz müziği opera açar bize.İnternetsiz şekilde. :)

Son düzenleme:
20 Nis 2015
113
0
Bende herhangi bir sorun yok pc eski olmasana rağmen jet gibi çalışıyor cpu yemiyor.

Son düzenleme:

zekibb18

Katılımcı Üye
31 Ağu 2015
883
0
dostum opera'yı göstermişsin chrome'u göstermemişsin, gösterde cpu kullanımın %100 ken ne kadarını chrome kullanıyor görelim?
(%88'ini zaten intel recertifation kullanıyor boş konu.)

Son düzenleme:

dangers

Katılımcı Üye
1 May 2009
325
1
Bende merak ediyordum bunu aslında, gerçekten son sürümlerde kasma oluyor ve denildiği gibi 10-15 chrome.exe açık. Aşırı kasmalar var sanırım bu sürüm sıkıntılı bayağı.

Exorcister

Üye
11 Mar 2016
124
0
Aydın
Bu sorunu Chrome ayarlarından "Chrome'un arkaplanda çalışmasına izin ver" seçeneğini kapatarak aşabileceğinizi düşünüyorum.Chrome sistemimde kurulu fakat kullanmıyorum .Şahsen Firefox kullanıyorum ve tavsiye de ederim.O eski firefoxtan eser kalmadı Quantum geldiğinden beri.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.