Cihazım Açılmıyor

LousyTr

Yeni üye
26 May 2024
16
2
Merhaba iphone xs cihazım var kahvaltıya oturmadan 5 dk önce whatsapp girdim kapattım ve sofraya oturdum telefon cebimdeydi sonra bidaha açmaya çalıştım açılmadı ses var dokunmatik basıyor ama ekran yok sorun ne olabilir

LydexCoding

Katılımcı Üye
24 May 2024
431
4
140
:)
Merhaba iphone xs cihazım var kahvaltıya oturmadan 5 dk önce whatsapp girdim kapattım ve sofraya oturdum telefon cebimdeydi sonra bidaha açmaya çalıştım açılmadı ses var dokunmatik basıyor ama ekran yok sorun ne olabilir
O benim Samsung Galaxy A12 cihazımda da oluyor, Sesi açma, sesi kapatma ve cihazı kapatma tuşlarına aynı anda basıp bir süre bekleyince telefon kendini yeniden başlatıyor ve düzeliyor. Iphonede nasıl olur bilmiyorum YouTubede vardır böyle yeniden başlatmanın yöntemleri

LousyTr

Yeni üye
26 May 2024
16
2
O benim Samsung Galaxy A12 cihazımda da oluyor, Sesi açma, sesi kapatma ve cihazı kapatma tuşlarına aynı anda basıp bir süre bekleyince telefon kendini yeniden başlatıyor ve düzeliyor. Iphonede nasıl olur bilmiyorum YouTubede vardır böyle yeniden başlatmanın yöntemleri
Telefoncu ekran değişmesi lazım dedi sizin tavsiyenizi denersem sonuç alırmıyım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.